2726
عنوان

از بيني پسر ٣ماهم خون اومز

55 بازدید | 5 پست

نميدونم خون دماغ بود يا نه اومدم پرشكءو عرض كنم ديدم يذزه خون از بينيش اومده ، با گرس پاك كن خيس اروم زدم اولش هي خوني ميشد نگرانم ، نميدونم با پوار اينطوري شده با خون دماغه

قبلش تمیز کردی بینیشو؟ با پوار یا دستمال کاغذی 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
قبلش تمیز کردی بینیشو؟ با پوار یا دستمال کاغذی 

فين گير دادم شوهرم زد فكنم زخمش كردن ولي ميكه من حواسم بود اروم زدم ...  بيشتر خودم ميزمم شوهرم زياد وارد ني 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فين گير دادم شوهرم زد فكنم زخمش كردن ولي ميكه من حواسم بود اروم زدم ...  بيشتر خودم ميزمم شوهرم ...

اره میتونه از اون باشه حتما زیاد فشار داده زخم شده 

دیگه تمیز نکن چیکار داری بچه رو 

قطره سدیم کلرید بریز تمیز میشه 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2728
اره میتونه از اون باشه حتما زیاد فشار داده زخم شده  دیگه تمیز نکن چیکار داری بچه رو  قطر ...

يني قطره بريزم پوار نزنم تميز ميشه؟ واي من ووزي ٣-٤بار پوار ميزنم

يني قطره بريزم پوار نزنم تميز ميشه؟ واي من ووزي ٣-٤بار پوار ميزنم

من پوار گرفتم ولی اصلا استفاده نکردم

اره قطره ک بریزی عطسه میکنه یا میپره بیرون گاهی خودش