2737
2739

چرا شوهرم اصرار داره عینک نزن.ولی من چشام خیلی ضعیفه.دوسال پیش ۲.۷۵ بودم.الان ضعیف تر شدم.

لنز واسم خرید.ولی کم استفاده کردم.

اون اولای عقد هم حرف عمل میزد نمیدونم کی جدی کنه.ولی من میترسم.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب پس تکلیف دخترای عینکی چی میشه دو سه نفر گفتن شوهرشون عینک دوس ندارن تکلیف من که عینکیم چی میشه هم ...

خیلیا براشون مهم نیست اخه مگه چیزه بدیه ب نظرم مسئله خاصی نیست

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …
2738
ای عزیزززز 😭بجای این حرفا خداروشکر کن تنت سالمه  من بدبخت یک هفتس فهمیدم زگیل ت..ن...ا...س..ل ...

دق کردن داره؟؟

منم چند ماه پیش فهمیدم دارم.

یادم رفته کلا.

دنبال درمان نرفتم😁

چون هم من از خودم مطمئنم شوهرمم همینطور.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
نه بابا اين چه حرفيه خيالت راحت 

ادم یه چیزایی تو این سایت میشنوه میترسه من که قبلا با خیلی چیزا مشکل نداشتم الان حس میکنم با تعاریف نی نی سایتیا تو زندگیم سخت گیرتر شدم و صدالبته محتاط تر و شکاک تر

اخه من نامزد بودم جدا شدم نامزدم خائنم باعث شد... دوباره شاید بخوام ازدواج کنم میگن تااخر عمر میمون ...

نه عزیزم درمان داره برو فریز کن واکسنشم بزن ویروسش ممکنه تو بدنت بمونه ولی واکسن بزنی ۹۰درصد جواب میده و از بین میره

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …
2706