2726
عنوان

خصوصیات همسر من

267 بازدید | 18 پست

از شما میخوام قضاوت کنید

اول خصوصیات مثبت همسرم رو میگم

پاینبد به اصول دینی

چشمش پاکه

اهل مواد و غیره نیست

خانوادش خوبن

اجازه دخالت تو زندگیمون به کسی نمیده

ازش کاری بخوام و در توانش باشه انجام میده

تو کارای خونه کمک میده گاهی

به خانوادم احترام میذاره ، تا حالا نشده با دست خالی بهشون سر بزنه

به دیگران کمک میکنه

خوش قوله، یعنی دروغ نمیگه اگه کاری نتونه میگه نمیتونم

اهل دوست دختر و این چیزا هم نبوده هیچوقت

عشق مهمانی و تفریح هس

اما چیزایی که منو ناراحت میکنه

همسرم به شدت عجوله، تیکه کلامش زود باش، بدو بدو دیر شد...😬

زود عصبانی میشه، وقتی بهش بگم یه کاری اشتباهه واکنشش هیجانیه (خیلی ناراحتم از این قضیه😔)

بیشتر وقتا سرش تو گوشیه، حتی شب توی تختخواب

وقتی باهاش حرف میزنم میپره وسط حرفام ماجرای خودشو میگه...با همه اینجوریه! امون نمیده آدم حرفش تموم شه

وقتی مریض بشم باید خودم بهش بگم نیاز دارم فلان کارو کنی وگرنه به فکرش نمیرسه( پریود که باشم اصلا فکر نمیکنه من بهش نیاز دارم همش میاد میگه خوب شدی؟؟؟ تموم شد؟؟ دلم میخواد بزنم ۵ قسمتش کنم😡)

یه تایم سرکار میره، حقوقش هم کمه! بهش میگم تایم خالی داری برو یه کار دیگه پیدا کن داد و فریاد میکنه که بهم سرکوفت میزنی😑

کلا خیلی زود بهم میریزه

من دوسش دارم

اما از این حرکاتش دلخور میشم، پشیمونم میکنه گاهی

۸ ماهه ازدواج کردیم

الانم باهم قهریم...شما باشید با این خصوصیات ادامه میدید؟

بخند، همین  

هنوز زود برای قضاوت چون ۸ماه چه رفتار خوبش و چه بدش متعیر

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز زود برای قضاوت چون ۸ماه چه رفتار خوبش و چه بدش متعیر

سعی میکنم رفتار خودمو تغییر بدم که اونم تغییر کنه

مثلا خودم خیلی زودرنج بودم

اما واقعا تغییر کردم طوری که خودم تعجب میکنم

نمیدونم چه راهی پیش بگیرم

احساس میکنم انقدم بهش میگم ازم زده میشه

بخند، همین  
2728
سعی میکنم رفتار خودمو تغییر بدم که اونم تغییر کنه مثلا خودم خیلی زودرنج بودم اما واقعا تغییر کردم ...

اولا صبر دوما فعلا سعی کن قضاوتش نکنی 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

خیلی شبیه همسر منه...البتع مثبتهاش.واز منفی هاش اون قسمت عجله و مریضی رو هم داره...مشکل من باهمسرم اینه که زیادی برای دیگران کار انجام میده...زیاد کار میکنه فول تایم...و خیلی احساسات ابراز نمیکنع

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
خیلی شبیه همسر منه...البتع مثبتهاش.واز منفی هاش اون قسمت عجله و مریضی رو هم داره...مشکل من باهمسرم ا ...

همسر منم خیلی خودشو با کارش درگیر میکنه

با اینکه یه تایم بیشتر نمیره ، اون تایمی که اضافست همش درگیر کاراشه

میدونم که اضافه‌اس این کاراش و وقتشو هدر میده و بیش از حد خودشو درگیر میکنه در حالیکه همون تایم رو میتونه بره سراغ یه کار دیگه

ابراز احساساتش ولی خوبه....یعنی دروغ چرا خیلی خوبه

بخند، همین  

خوب همه  اخلاق های خوب وبد دارن اگه اون اخلاق های منفی رو  نداشته باشه میشه امامزاده هیشکی کامل نیست همین که تو این دوره زمونه خیانت نمیکنه ومعتاد نیست هنر کرده قدرشو بدون انشاء الله همیشه شاد و سلامت باشید

اولا همه مردها عجولن زود باش و بدوبدو از کلمات همیشگی شونه 

بعد از این کانالای سیاست همسرداری عضو شو خیلی باحاله همه چیز و اموزش داده چجوری رفتار کنی با این شوهرا

من خودم از همینا یاد گرفتم چیکار کنم 

لطفا لایک نکـنیـد 🐻🍭🍫🍓🐣
2706