2726

سلام دوستان . من میخوام فردا ماهی سرخ کنم . از موقعی که سرخ کن گرفتم فقط  کوفته و سیب زمینی توش سرخ کردم ولی ماهی نزاشتم میخواستم بدونم خوشمزه میشه و رو چه درجه ای بزارم وچقدر زمان لازم داره؟

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

مگه میشه تو سرخ کن بدون روغنا کوفته پخت؟من تفال دارم توش سیب زمینی سرخ میکنم پفکی و خوشمزع میشه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه میشه تو سرخ کن بدون روغنا کوفته پخت؟من تفال دارم توش سیب زمینی سرخ میکنم پفکی و خوشمزع میشه

کوفته ریز سرخ کردم . واسه تو آش بود خیلی هم خوشمزه شده بود

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2728
فک کنم بشه عزیزم منم سرخ کن فلیپس دارم بال و کتف رو میزارم سرخ بشه واقعا عالی میشه عالی ماهی هم احتم ...

زنداییم تو ماهی تابه رڗیمی ماهی سرخ کرده بود خیلی خوشمزه شده بود .منم دیدم اینم بدونه روغنه . گفتم شاید با اینم خوشمزه بشه