2410
2553

سلام دوستان.پسرم ۱۰ ماه و نیمشه از ظهر تاحالا به شدت استفراغ میکنه.از دهن و بینی به شدت بالا میاره.همه لباساشو خراب کرده کلی ملحفه کثیف شده از بس شدیده.تو این شرایطم میترسم ببرمش دکتر.دیروز یه دندونش سرزده ممکنه بخاطر اون باشه؟کوچکترین چیزی که بهش میده بلافاصله بالا میاره اونم خیلی زیاد اصلا نمیدونم کجای شکمش جا میشن.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

زنگ بزن مطب دکتزش

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخای زنگ بزن از اورژانس بپرس

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2456