2737
2734

باز اومدم دو دقیقه توی این نی نی سایت و ۴ تا مطلب خوندم و از استرس مردم 

میگن اگه بترسی شدید روی صورت بچه لکه میوفته ، منم هفته ۱۱ بودم یه ماشین از پشت زد به ماشینمون و ترسیدم خیلی اما در حد غش کردن نبودم بعدش ماشینی که بهمون زد عین نقل و نبات فرار کرد افسر اومد گفت زنگ بزن اورژانس خانومتو ببرن یه چکاپ بشه و رفتم و خلاصه همه چی خوب بود فقط نیم ساعت فشارم ۱۰ شد بعدش نرمال شد و همون ۱۲ شد (این از ترس اولم )

سوال دوم اینکه میگن وقتی ماه گرفتگیه بیرون نرید یا به بدنتون دست نزنید چون بچه لک میوفته صورت و تنش : من توی دی ماه که ماه گرفتگی بود بی خبر از همه جا ساعت ده شب وقت آمپول آنوکساپارین داشتم چون استراحت مطلقم و رفتم و خب به شکمم آمپول زدم ، اینجا دستم خورده به شکمم 

حالا شما بگید من الان با این استرس از حرف بعضیا چه کنم ، کسی تجربه هردوشو داره بگه بهم توروخدا 😔ببخشیدددد واقعا که طولانی شد چون همه میگن همون صفحه اول بنویسید همه رو  😔

🙏🏻الهم صل علی محمد و آل محمد 🙏🏻

هیچی نمیشه عزیزم نترس من همه این هایی و ک گفتی کردم خداروشک دوقلوهام هیچیشون نیس

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سطحه مطالعه ی علمیتو ببر بالا دیگه انقدر زود استرسی نمی شی ❤️❤️❤️

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2731

خیای امضات درد داشت عزیزم دست بزار شکمت منو ازته دلت دعاکن به خواستم برسم تمنا میکنم برات ۷۰تا حمدمیخونم سلامت فارغ بشی 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

اولی که نه منم باردار بودم خیلی ترسیدم ولی خداراشکرچیزی نشد.تاحالام چیزی درموردش نشنیدم.دومی را شنیدم دست بذاری لک سیاه می افته همونجایی که دست گذاشتی.ممکنه دست صورت پا یاجای دیگه باشه.چون پسرخواهرمم رودستش هست

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2738

من چنین چیزایی نشنیدم ☹

ولی عزیزم میدونی همین استرس و نگرانی از این چیزایی ک گفتی بدتر اثر میزاره واست 

ارامش خودتو حفظ کن و ب این چیزا فکر نکن اصن 

ایشالا ک چیزی نیست😘🥰

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
هیچی نمیشه عزیزم نترس من همه این هایی و ک گفتی کردم خداروشک دوقلوهام هیچیشون نیس

زایمان کردی عزیزم ؟ هر دو تجربه رو داشتی ؟ 

به ماه گرفتگی نگاه کردی یا ترسیدی شدید توی بارداری؟

نمیدونم والااگ ماه گرفتگی ام بوده من نمیدونستم رفتم بیرون لابد..نه ترسی بخصوصی نداشتم

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘
خیای امضات درد داشت عزیزم دست بزار شکمت منو ازته دلت دعاکن به خواستم برسم تمنا میکنم برات ۷۰تا حمدمی ...

مرسی گلم دستت دردنکنه 😔 ایشاالله گره از کارات باز بشه عزیزم خیلی دعات میکنم 

من تو بارداری یجوری شده بودم که ناخودآگاه همش به ماه نگاه میکردم انگار ویار ماه داشتم میخکوب میشدم نمیتونستم چشم ازش بردارم، خدا رو شکر دختر هیچ ماه گرفتگی هم نداره، اینا همش خ افاته

الحمداالله
2706