2733
2734
عنوان

صب چایی ظهر چایی شب چایی

257 بازدید | 11 پست

تو خونه ی ما ۳وعده چایی میخوایم شوهرم ۱کیلو قهوه خالص گرفته بود چند ماه پیش تموم شده میگه به ام بچه شیر میدادم زیاد می خوردیم الان دیگه نه...فقط چایی با د ارچین با زنجبیل....ناراحتیم اینه بچه ۲سالمم عادت کرده لیوان عروسکیشو میاره، (میگه شایی شایی با جیغ)  یه ته لیوان شوهرم میده بهش هی میگم کم خون میشه گوش نمیده اونم بدجور عادت کرده وای وای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب به جای چایی یه چیزی که همرنگشه براش بریزید مثل شربت آلبالو 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2738

پودر کاکائو بگیر شیر کاکائو درست کنین

دمنوش های مختلف

اسموتی

ابمیوه

بچه ها برای یه کاربر نی نی سایتی که کرونا گرفته یه صلوات بفرستین حالش خوب نیست به دعاهای هممون نیاز داره لطفا یه صلوات برا بازگشت سلامتیش بفرستین چندثانیه بیشتر وقتتون و نمیگیره

واااییی چایی رو عادت کنن خیلی بده من یه مدت جوری بودم ک اگه چایی نمیخوردم سر درد میگرفتم  

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

چای کم خونی نمیاره جذب اهن رو کم میکنه و بهتره با غذایی که می دونی اهن داره 2 ساعت فاصله داشته باشه......بهش بده عزیزم کم رنگ باشه و با غذا نباشه مشکلی نیست

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹