2737
2734
عنوان

خانوما شوهرم تحت فشارم گذاشته....

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دو ساله دارم شوهرمو میپیچونم

الانکه بهش فکر میکنم اشکم درمیاد

دخترم ۷سالشه و بقول بزرگتر ها پشتم باد خورده و نمیخوام تن به مسئولیت و شب بیداری و پابند بچه شدن بدم

اما شوهرممم‌..شوهرممم پسر میبینه ضعف میکنه

این دست دست کردن عمرمه که داره میگذره

داره دیر میشه

من بروی خودم نمیارم

دارم خودمو میندازم تو این دام

اتفاقیه که باید بیفته خدا کمکم کنه

البته منم مثل شما الان عاشقه بچه ام اما هراس دارم

2728

من دقیقا تو شرایط شمام ...و اصلا تمایل به بچه دار شدن ندارم مخصوصا تو دنیای الان کلن نمیخوام بچه چه الان چه هیچوقت ...و چون تک فرزندم خانواده خودم بیشتر اصرار دارن ...اما من کار به دیگران ندارم هرچیم میگن سکوت میکنم ...چون بچه اوج مسیولیت هست و هر مشکلی تو رفتار و اخلاق و آیندش پیش بیاد قطعا من مقصرم ..

دوست عزیز

واقعا خوشحالم یکی بالاخره انقدر آینده نگر که بجای اینکه فقط به بدنیا آوردن بچه فک کنه به تربیتشم فکر میکنه

حتما قبل از بچه دار شدن در مورد مشکلاتی که فکر میکنید وجود داشته باشه با روانشناس صحبت کنید

و درمورد بچه دار شدن و تربیتش حتما تحقیق کنید و از کتاب و کلاس های مختلف کمک بگیرید!!

ان شاالله اگر تصمیم گرفتید بچه دار بشید فرزند سالم و صالحی داشته باشید

روزای خوبم میاد اگه یکم طاقت بیاری تو ...
2738

عزیزم منم دقیقا مث شمام.از مسئولیت بچه فراریم.حتی از فکر اینکه بخوام صبح از خوابم بیدار شم عذاب میکشیدم.اما وقتی باردار شدم همه چی تغییر کرد.نمیگم شمام بچه دار شو.اما به حرفای منم فکر کن.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
خوش ب حالت.منم یه دختر مجردم ک ارزو دارم خونه زندگی خودمو داشته باشم و بچه داشته باشم. دیگ.از موندن ...

من به همه ی دخترهای مجرد حسودیم میشه

زندگیم عالیه..مرتبه ی اجتماعی.اقتصادی.همسرم.دخترم...

اما به همکلاسی های مجردم حسودیم میشه😐

الان ۲۷سالمه..۲۰سالگی ازدواج کردم...موقعیت همسرم خیلی خوب بود ترسیدم دیگه پیش نیاد😁

گفتم ولی عقیده داره که تنهایی و تکرر زندگی داره بهش فشار میاره دلش یه دلخوشی جدید میخواد نمی‌دونم چی ...

دلخوشی جدید رو واسه یه ساعت بغل کردن بعد از سرکار اومدن میخواد یا خودشم شبا بیدار میشه ، عوضش می کنه و بیرون میبره و به درساش میرسه ؟

2706