2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فلافل و لوبیاپلو رو معمولا پرادویه میکنم خیلی خوب میشه مثلا پودر تخم گشنیز،پودر انبه،زیره،کاری،پاپریکا و فلفل قرمز و سیاه و آویشن

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

دارچین،هل،گل سرخ زردچوبه و یه ادویه مخلوطم دارم که رازیانه و این چیزا داره اسمشو نمیدونم اینا رو حتما تو قیمه مرغ ته چین و عدس پلو میزنم.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

اویشن توو ماکارونی و پیتزا و کمی توو کتلت

کاری هم ماکارونی کتلت کوکو سیب زمینو این سبک غذاها 

ادویه قرمه سبزی هم توو قرمه و کوکو 

پاپریکا هم توو پیتزاهام و ماکارونی هام میزنم عالیه

پودر فلفل قرمزم دوس میدارم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

پیتزا و ماکارونی که با آویشن زیااااد محشر میشه و فلفل سیاه همینا تو لازانیا هم عالیه

دارچین برای لوبیاپلو و عدس پلو و لابلای باقالی پلو

کاری تو اکثر غذاها میزنم مخصوصا مایه گوشتی 

یه ادویه خورشتی هم دارم برای خورش ها که خیلی خوشمزه میکنه ترکیبیه از عطاری گرفتم 

به اثر صلوات هاتون اعتقاد دارم 😊برام یه دونه صلوات میفرستید خدا فرشته کوچولو بذاره تو دلم؟ 

برای ماکارونی ادویه مخصوص ماکارونی و لازانیا دارم که آماده خریدم همه چی توش داره

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2706