2733
2734
عنوان

میشه خواهرانه راهنماییم کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاریش نمیشه کرد برا منم تقریبا این جوریه روم هم نمیشه بهش بگم به شوهرم میگم اون بهش میگه یکم رعایت میکنه ولی تا حالا خودم نگفتم بهش فقط حرص میخورم بعد از اینکه میره به چیزایی که شک دارم میشورم😞

حالا چفد میخواد بمونه؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728

به حدی بومیدادوقتی اومدکه شوهرم به بهانه کرونا نذاشت بیادنزدیکش .اعصابش خراب شد.

به خداوقتی میادومیره بایدهمه چیوبشورم.

من یکسالی میشه خونشون نرفتم.

طرف صحبت من استارترهست.پس تحمل نظرمخالف نداری شلوارتوبکش روسرت وخف.
والا راهنمایی خواهرانه ای ندارم برات. تنها راه حل اینه که بکشیش که دنیا رو نجات دادی و ایندگان ازت ب ...

😂😂😂😂

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738

وقتی اینجاست به زورغذاازگلوم پایین میره.بهشم میگم بیابروحموم تاخودم بشورمت لباساتم بندازم لباسشویی حال وهوات عوض بشه.میگه تمیزم همین دیروزحموم کردم😢

حالابهم بگیدچطوربهش بگم که حداقل قبل اینکه بیاداینجاخودشوتمیزکنه.

شوهرم بهش بگه یاخودم یابه دختراش بگیم.چیکارکنم

تغییر دادن یه خانوم مسن کار غیر ممکنیه هست مخصوصا از طرف عروس. اگر دختری داره میتونبد غیرمستقیم به ...

میترسم بدشون میاد.خودم بگم یاشوهرم؟

والا راهنمایی خواهرانه ای ندارم برات. تنها راه حل اینه که بکشیش که دنیا رو نجات دادی و ایندگان ازت ب ...

😂😂😂😂

2706