2733
2734

رفیق خدا بیامرزم میگفت مرد اگه س ک س ش خوب باشه رام میشه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

منم لایک کنید 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رفیق خدا بیامرزم میگفت مرد اگه س ک س ش خوب باشه رام میشه

خدا رحمت کنه دوستتو حرفشو با آب طلابایدنوشت😄

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

روی پروژه زیر شکم بیشتر کار کن،، ناز و ادا، لباسی ک دوست داره بپوش، بیشتر بهش اهمیت بده، از خوبی هاش وتوانایی هاش  بیشتر تعریف کن بیشتر بهش بگو بهت افتخار میکنم

تو نخ ما نباش گره میخوری
واقعا؟؟ابن درسته اما نمبشه گفت روی همه ی مردا تاثیرش همینه

مرد اگه خواهر مادر بد ذات نداشته باشه خودش رام عالمه

2738

سلام 

س ک س خوب 

مطیع بودن زن باعث میشه بعد مدتی شوهرت مطیع تو بشه (به عینه خودم)

چشم گفتتا 

ناز کردنا

یه بزرگواری میگف هر چی شوهرت گفت قبول کن مگر مخالف حرف خدا باشه... ------(واسه رضای خدا) تمرین کنید... من خودم خیلی جاها اروم میشم و الکیم بحث و دعوا نمیشه...

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
خدا رحمت کنه دوستتو حرفشو با آب طلابایدنوشت😄

اخه بیچاره با شوهرش مشکل داشت برعکس جاریش میگفت مرغ نره شوهرش میگفت حق با زن منه بعد این راز جاریش بهش گفته بود😅

اخه بیچاره با شوهرش مشکل داشت برعکس جاریش میگفت مرغ نره شوهرش میگفت حق با زن منه بعد این راز جاریش ب ...

😂😂😂😂   

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
اونکه صد درصد اما انقدی بیاد تو مشتت که حرف اونارو قبول نکنه

تا اون حد دیگه تجربه ندارم ولی فی ک نکنم مرد اینجوری رو کره زمین باشه

واقعا؟؟ابن درسته اما نمبشه گفت روی همه ی مردا تاثیرش همینه

من هرکی میشناسم سکسش عالی همسرش تومشتش

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706