2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیتونم باهاش قهر کنم نهایت پنچ دیقه هر لحظه باید صداش بزنم

البته موقعی خونه اس موقعی هم از سرکار برمیگرد خودش چنان گرم میاد انگار ن انگار😂

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷
2731

من

الانم از ناراحتی بغض دارم و تپش قلب گرفتم😔

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2738

قهر نيستم ولي ب شدت ناراحتم ازش وعصبي

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
غلز کرد پدرسگ هم منو میخواد هم چت دخترارو 

اهااااااااا.  اگه اونجوریه که خیلییی سفت و سخت بگیر تا تکرار نکنه چون اگه شل بگیری اونم کارشو احتمالا ادامه بده 

امان امان امان از هرز پریدن مردها ای کاش بدونن با چندتا پیام به دخترها چه هاااااا میکننن با دل و قلب همسرشون و چه ضربه سختی بهشون وارد میکنن 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم

من.. البته کلا تو قهرو اینا نفهمه تا نگم نمیفهمه قهره اه..

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈
2706