2726
عنوان

اصلا نمیدونم چطوری واسه کنکور بخونم شما میتونید کمکم کنید!!؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 54 پست
 کتاب های درسی خودتو بخون منم کتاب  کنکور ندارم اینا فقط بهانه اس واسه من وبقیه وگرنه اون ...

رستگار رحمانی؟...اره درسته ولی اون سال ۸۸بوده عزیزم...الان کنکور تست محور شده...بهترین کار اینه ک تست های کنکواری سال قبلو که طبقه بندی شدن بزنه...کتابای ابی کانون و زرد عمومی و اختصاصی خیلی بدردش میخوره 

رشته ی انسانی نیستم ولی تو رشته ی تجربی میگه بیشتر سعی کن تو این سه ماه با تست زدن مطالبو یاد بگیری. ...

حتی واسه من که هیچی یادم نمیاد؟؟

وقتی چیزی نمیفهمم از تست ها 

چطوری اصلا جواب بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انسانی و خیلی سال از دیپلمم میگذره

اقای واعظی استاد عربی خییلیی خوبی هستن

من رشتم تجربیه ولی فک کنم جزوشون ب دردتون بخوره 

خودشون ب بچه ها اجازه دادن اگ کسی خواست بهشون بدیم

میخواین واستون عکس بگیرم؟

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺
2728
اقای واعظی استاد عربی خییلیی خوبی هستن من رشتم تجربیه ولی فک کنم جزوشون ب دردتون بخوره  خودشو ...

استاد واعظی عالیه...جزوشو بخونن و تست بزنن درصد بالای ۷۰میتونن کسب کنن 

چه تکنیک هایی میشه بیشتر توضیح بدید.

نکات مربوط به افعال مثلا باید بدونی کان +مضارع: ماضی استمراری و چیزایی وثل این .

توجه به مفرو و جمع بودن اسم ها که گفتم 

توجه به ضمایر : مثلا نوشته امی ولی ترجمه کرده مادر درصورتبکه باید ترجمه میکرد مادرم و چیزایی مثل این 

بعضی از قید ها : مثلا توی متن اومده انما به معنی فقط ولی ترجمش نکرده اینجا دقت کن که ان به معنی همانا اگه ترجمه نشه اشکالی نداره

ترجمه ی اعداد اصلی و ترتیبی(اینو خودم خیلی بلد نیستم )

ترجمه ی صحیح صفت و مضاف الیه ( مثلا اگه بود الکتاب الهی بدون ترجمش هست کتاب خدایی نه کتاب خدا چون اینا موصوف و صفتن نه ترکیب اضافی ) و توجه به ترتیب آن ها وقتی یه کلمه هم صفت داره هم مضاف الیه ( ترتیب به این شکله : اسم _مضاف الیه _ صفت )

دقت به نکره یا معرفه بودن یه اسم (مثلا تعریب مادری را دیدم میشه شاهدت اما  اگع تو گزینه ای نوشته بود شاهدت الام غلطه )

استاد واعظی عالیه...جزوشو بخونن و تست بزنن درصد بالای ۷۰میتونن کسب کنن 

درسته استاد واعظی خیلی خوبن

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺
چند سال پیش  خوندم

قرار نیست حتما تست رو پاسخ درستشو بدین...یکم ذهنتون رو ب چالش میکشه تا چیزایی که قبلا خوندین یادتون بیاد بعد از اون حتی اگه جواب غلط هم بدین مهم نیس برین پاسخ تشریحی و متن کتاب مربوط به اون قسمت رو بخونین...اولاش چون تست ها رو بلد نیستین اذیتتون میکنه ولی بعد یکم تست ها واستون عادی میشن و راحت میتونین جوابشون بدین...اینجور تعداد تستتون میره بالا و کیفیت مطالعتون عالی میشه 

من هم میخوام امسال تا جایی ک بتونم بخونم....در اصل انسالله سال بعد

میدونید چیه ؟

بدترین کاری که الآن بخواین بکنین اینکه بگین از سال بعد . چون برا خودتون وقت خریدین و باعث میشه الان از وقتتون ایتفاپه نکنین و بیخیالی طی کنید . 

2706