2410
2553
عنوان

چه رشته برم برای دانشگاه

123 بازدید | 19 پست

سلام میشه راهنمایی کنید من ۲۹ سالمه می خوام برای دانشگاه اقدام کنم 

غیر پرستاری و پزشکی چه رشته های دانشگاهی اینده ی خوبی داره 

خدایا خودت پشت و پناهم باش

علوم آزمایشگاهی بد نیست🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ممنون چرا گلی ریاضی که خیلی استخدامی داره

من خودم ریاضی محض خوندم اونم تو شهید بهشتی نه دانشگاه پیام‌نور و آزاد و ...ولی خیلی پشیمونم به شدت رشته سنگین و بی‌فایده‌ای بود یعنی کسایی که با کمترین فشار توی دانشگاه پرند مدیریت خوندن خیلی موفق‌تر از من شدن

سارا مامانِ آیلین و آدرین👩‍👧‍👦
2714

[QUOTE=130416954]من خودم ریاضی محض خوندم اونم تو شهید بهشتی نه دانشگاه پیام‌نور و آزاد و ...ولی خیلی پشیمونم به شدت ر ...[/QUOTEخب برای ارشد مدیریت شرکت کن ارتباط داره به رشته ات 

ممنون کامپیوتر پس چرا این هنه از بیکاریش ناله می کنن 

کامپیوتر که خیلی جدیده کلا  یه سری شاخه هاش تقاضا زیاد داره. الانم از همه رشته های دیگه ریاضی رتبه قبولیش بالاتره

و در اخر اینکه اگه بخای بری خارج خیلییییی خوبه. خیلی

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊

[QUOTE=130417074]کامپیوتر که خیلی جدیده کلا  یه سری شاخه هاش تقاضا زیاد داره. الانم از همه رشته های دیگه ریاضی ر ...[/QUOT

برای خارج که نه 

قسمت برنامه نویسی خیلی تقاضا و درامد شنیدم زیاد

[QUOTE=130416954]من خودم ریاضی محض خوندم اونم تو شهید بهشتی نه دانشگاه پیام‌نور و آزاد و ...ولی خیلی ...

من تو ۳۴ سالگی شغلی در انتظارم نیست و حوصله کار کردنم ندارم خیلی دلم میخواد اگر بتونم کنکور هنر بدم

[QUOTE=130417235]من تو ۳۴ سالگی شغلی در انتظارم نیست و حوصله کار کردنم ندارم خیلی دلم میخواد اگر بتونم کنکور هنر بدم[/QUOT

چقدر خسته شدی از درس 

هنر هم خوبه بخون علاقه داری

[QUOTE=130417235]من تو ۳۴ سالگی شغلی در انتظارم نیست و حوصله کار کردنم ندارم خیلی دلم میخواد اگر بتو ...

برای من خوندن یکی از سنگین‌ترین رشته‌ها با مادر شدن هم‌زمان شد بخاطر همین خستگیه بعد این همه سال از تنم در نمیاد😅🤦‍♀️

برای من خوندن یکی از سنگین‌ترین رشته‌ها با مادر شدن هم‌زمان شد بخاطر همین خستگیه بعد این همه سال از ...

اخ اخ نگو که یه فسقلی دو ساله و پنج ماهه دارم مغزم هنوز هنگه از بس وروجکه 

خدا نگه دار بچه ی شما باشه 

من کلا علاقه موندم چی بخونم  رشته ای اینده اش خوب باشه

2706