2726
عنوان

کسی طلاق گرفته ؟؟؟

338 بازدید | 31 پست

سلام دوستای گلم منو شوهرم ۵ ساله همش راه دادگاه و پاسگارو داریم میریم دیگه خسته شدم میخوام این بار تموم کنمش.معتاده زن بازه... فقط اینکه من میتونم بابام بهش چک بده در ازای رهن خونه که اون بره من خونه بمونم؟؟فقط اینکه چه جوری اینکارو بکنم که بعدا رهن خونه رم نگیره.آخه خیلی هفت خطه.تروخدا کمکم کنید😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همسرسابق من در اضای مهریه دوتاچک بهم داد وهردوتاچک رو بادست وکیلش داد و تو دفترخونه ثبت کرد حتی یکیش تاریخش رویک روزه نوشته بودولی نقد ندادچک دادو ازمنم امضاگرفت که پول رو داده تابعدا ازش نخام منم هم تاریخ چک هارو واسه دوروز قبل از اتمام عده نوشتم تااگه پاس نشدبتونم طلاقم رو پس بگیرم و مهریموبخام

نکنننن برای چی باید بهش پول بدی؟ اگر پول نداره بجای مهریت رهن خونه ازش بگیر تروخدا پول ندی بهش ها ...

آخه اذیتم میکنه تو خونه همش میگه بروو خب منم دوس دارم برم ولی میترسم بخدا این خیلی هفت خطه میترسم وسایلامو ببره یا بشکنه بخدا ۱۰۰ میلیون ۵ سال پیش بابام جهاز داده

بعدشم اگه پول پیش خونه قولنامش به اسم شوهرت باشه میتونی ازش بگیری به عنوان مهریه یااجرت المثل یانفقه

والا میگن که پول پیش خونه نصفش تعلق میگیره به زن چون اونم باید جایی داشته باشه اون فقط ۲۷ تومن رهن خونه داره با یه ماشین چیزی نمیدن که بهم سالی یه دونه نهایتن سکه

همسرسابق من در اضای مهریه دوتاچک بهم داد وهردوتاچک رو بادست وکیلش داد و تو دفترخونه ثبت کرد حتی یکیش ...

عزیزم اون وسیله ای نخریده بود برات؟؟ینی مثلن یخچال اینا اونا رو باید برگردونم بهش؟؟

آخه اذیتم میکنه تو خونه همش میگه بروو خب منم دوس دارم برم ولی میترسم بخدا این خیلی هفت خطه میترسم وس ...

ثبت کردی که اذیتت کرده؟

اولا که وسایلت نمیتونه ببره یا بشکنه

اگر سیاهه داری ضمیمه کن که براساس سیاهه تمام جهازت میخوای

دومن اگر میخوای طلاق بگیری و طلاق نمیده برو

طلاق بر اساس عسروحرج براساس اعتیاد همسرت بگیر

ثبت کردی که اذیتت کرده؟ اولا که وسایلت نمیتونه ببره یا بشکنه اگر سیاهه داری ضمیمه کن که براساس سیا ...

به نظرتون با این وضعیت کرونا بعد تعطیلات دادگاه باز میشه؟ اذیت روحیو چه جوری ثابت کنم آخه؟

والا میگن که پول پیش خونه نصفش تعلق میگیره به زن چون اونم باید جایی داشته باشه اون فقط ۲۷ تومن رهن خ ...

کی گفته نصفش؟؟؟کله پول واموال و حساب بانکی‌هارومیتونی توقیف کنی یا به دادگاه ارائه بدی قاضی هم طبق اون پول برات یه پیش قسطی میینده که مجبوره بده و مابقیش رو قسطی میکنه من بخاطراینکه طلاقم بده بیشترشوبخشیدم و سه سال پیش ۵۰میلیون گرفتم 

کی گفته نصفش؟؟؟کله پول واموال و حساب بانکی‌هارومیتونی توقیف کنی یا به دادگاه ارائه بدی قاضی هم طبق ا ...

واقعن؟؟شما وکیل گرفتید؟؟وضع مالیش خیلی خوب بود؟

به نظرتون با این وضعیت کرونا بعد تعطیلات دادگاه باز میشه؟ اذیت روحیو چه جوری ثابت کنم آخه؟

بله دادگاه ها باید باز بشن،اصولا تعطیل نمیشن

آزار و اذیت روحی با شهادت ۲نفر اقا یا ۴نفر خانوم میتونید ثابت کنید

اگر دست به زدن هم داشته فقط با تایید پزشکی قانونی میتونید ثابت کنید

عزیزم اون وسیله ای نخریده بود برات؟؟ینی مثلن یخچال اینا اونا رو باید برگردونم بهش؟؟

چرا ۷تیکه خریده بودولی توجهازیه نامه توبرگه امضازده بود که کلش رو ازما تحویل گرفته پس یعنی برامنه منم به دادگاه کپیشو تحویل دادم و کپی برابراصل بهش زدن و کلیدخونرو ازوکیلش گرفتم و هرچی که توخونه بودونبود اوردم فقط کفش و عکساش ولباساشوگذاشتم گوشه خونه 

2706