2733
2734
عنوان

من بلد نیستم ارایش کنم

500 بازدید | 42 پست

سلام 

بچه ها اوایل یه مدت کلا چشمام حساسیت داشت به لوازم آرایش 

بعد مارک لوازم ارایشم رو عوض کردم 

خوب شد 

حالا ام که خوب شده اصلن بلد نیستم آرایش کنم چشمامو  

چکار کنم 

راستی پوستم سبزس یکم 

سیاه نیستما  

به نظرتون چه کرم پودری واسم خوبه ؟ 

آرایش کردن منو ببینی به خودت امیدوار میشی  

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من فقط ضد آفتاب رنگی همراه بارژ😄

دلیلشم اینکه یکی بهم گفت تاجوونی از پوستت لذت ببر

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2738

تمرین تمرین تمرین

هیچ راه دیگه ایم نداره، منم اولا می خواستم خط چشم بکشم اینقد کج و کوله و ناهموار می شد که حد نداشت، اونقدر تمرین کردم دیگه دستم راه افتاد

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

عزیزم تو نت کلی آموزش آرایش هست ببین و تمرین کن ، میتونی تک تک اعضای صورتتو با فروش سرچ کنی گوگل و ببینی چی بهش میاد ، مثلاً خط چشم مناسب چشم بادومی و....

همیشه سعی کردم یه رنگ باشم و صادق اما فهمیدم خیلی ها لیاقت ندارن ، هیچ وقت دلم نمی خواست آه بکشم اما امروز به این نتیجه رسیدم برای بعضی ها هر ثانیه کشیدن هم کمه ، اگر دوست داشتین برام دعا کنید به مرادم برسم 🌺🌺
2706