2726
عنوان

مامانایی که نی نی نه و ده ماهه دارید بیایید دورهمی

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 20 پست
من صبحا فرنی یا بیسکوییت مادر میدم .ظهر هم سوپ .سوپشو با گوشت .هویج .برنج .عدس و سبزی. بعضی وقتام با ...

خدا نی نی تونو حفظش کنه 

ممنونم که تجربتونو در اختیارم گذاشتید😘😘😘

وای حالا که شمارو پیدا کردم لطفا منم کمک کنید بچه من شیش ماهشه موندم باچی عکغذاشو شرنع کنم لعاب برنج دادم چندروز بشدت دلدرد گرفت قطع کردم نمیدونم الان ی بدم دلم میخاد برنامه غذایی بنویسم کامل و دیگه راحت باشم و ب اینکه چی درست کنم فک نکنم ولی اصن هیچ اطلاعی ندارم از شروع غذای کمکی 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دفعه پیش بردمش حموم اوردم یکساعت بعد شدید تب کرد و فرداش خوب شد دوباره چندروز بعد تبش شروع شد و روزی چندبار تب میکرد و بعدازچندروز ازیترومایسین دادن خوب شد دیروز بردمش حموم دوباره تب شدیدددد کرد تا 39ام رف دوباره خوب شد امروز یخرده بدنش گرم بود فقط گوششو اینقد میکشید دیشب اصن نتونست بخوابه تروخدا درانی موردم راهنماییم کنید شما تجربه اتون بیشتره من بچه اولمم هس یدونه دکتر اطفال هست اینجا ک اونم توبیمارستانه و مطب نداره شلوغه میترسم ببرمش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
ای جوووون دلم ممنونم که تجربتونو گفتید الهی خدا حفظش کنه و زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشه دختر من خیلی ...

نه خوبه گلم . غذا بیشتر بده تا شیر .سیب زمینی و تخم مرع اب پز مخصوصا. خلیم

روانشناسی کودک
2728
دفعه پیش بردمش حموم اوردم یکساعت بعد شدید تب کرد و فرداش خوب شد دوباره چندروز بعد تبش شروع شد و روزی ...

سلام مامان جان خوبی 

عزیزم درمورد تبش من یه ای دی تو اینستا میشناسم متخصص اطفال سوالات جواب میده الان مینویسم سرچش کن انشالله چیزی نیست 

به احتمال زیاد بخاطر دندون در اوردن هست چون موقع دندون در اوردن بچه ها تب میکنن اما خب باید توسط متخصص بررسی بشه

dr.fateme_sadat.hashemi

تو اینستا سرچ کن

در مورد غذا ام برنامه ی گهواره رو نصب کن از بازار یا گوگل پلی خیلی کمکت میکنه یا نی نی به به هر دو نصب کن

سلام مامان جان خوبی  عزیزم درمورد تبش من یه ای دی تو اینستا میشناسم متخصص اطفال سوالات جواب می ...

بردم دکتر گف غفونت شدید گوش داره. شربت داد شروع کردم امیدوارم خوب شه چون گف احتمال پارگی پرده گوش هست

برای غذا هم ممنون گلم حتما نصب میکنم برنامه رو این گهواره تو اینستا هم پیج داره درسته؟ یه پیج ب این اسم دیدم اخه گفتم شاید همونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘