2733
2734

سلام مامان های گل یه خسته نباشید و خدا قوت بگم بابت شب بیداری و زحمتایی که برای نی نیتون میکشید 

میشه تجربه هاتون رو در اختیار منم بذارید

بازی هایی که با نی نی هاتون انجام میدید غذاهایی که درست میکنید

ممنون میشم کمکم کنید

سلام

نی نی ده ماهه هم شب بیدار میشه مگه😭

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم بگم دختر ده ماهه دارم 

دخترم شبا خیلی سخت میخوابه و بد غذاست

یعنی فقط دو سه قاشق میخوره من که براش سوپ میپزم عادت ندارم فردا و پسفردا براش گرم کنم چون حس میکنم بجای اینکه فایده داشته باشه دارم بهش غذای مونده میدم

هر روزم واقعا نمیشه غذا پخت چون اصلا نمیخوره

قطره اهن لوپزفر میدم برای اونایی که بچه هاشون اهن نمیخورن امتحان کنید خوشمزه است و دندون سیاه نمیکنه

دخترم خوابش خیلی سبکه کسی پیشنهادی نداره

خواهش میکنم کمک کنید

2731
سلام نی نی ده ماهه هم شب بیدار میشه مگه😭

نی نی من اصلا نمیخوابه که کلا بیداره

دیروز دیگه داشتم میمردم از بیخوابی

اخر بردیمش حموم خسته شد خوابید

البته شب تا صبح تو خواب فقط نق میزد چون جاش گرم بود 

آره بابا .واسه من داره دندون در میاره پدرمو دراورده

ای جونم بسلامتی 

میگن ژل هست لثه رو بی حس میکنه دندون راحت در بیاد

میشه از برنامه غذایی که برای نی نیتون داریپد بگید 

نی نی من ۱۶ ماهشه.۱ ماهگی از شیر شب گرفتمش که به خواب شب عادت کنه. ۱۲ ماهگی از شیر گرفتمش شیر خشکی بود.از ۶ ماهگی به غذاش اهمیت شدید دادم روزی سه وعده غذا دادم یه وعده اب سیب. تا ۸ ماهگی آب هویجم اضافه کردم و ۱۲ ماهگی آب مرکبات هم به غذاش اضافه شد. من ماهیچه گوسفندو چرخ میکنم . وعده هاش اندازه یه انگشت مشما پیچ میکنم و تو برنج و سوپ میریزم. با مرغ هم همینکارو میکنم. صبحانه بچم خیلی کامل دوست داره. حلیم. عدسی. شیره انگور. پنیر با گردوی اسیاب شده خامه و عسل. شیر گرم و خرما . فقط اینارو میخوره صبح. کلا باهوش و خیلی شیطونه کم و بیش دو کلمه ای حرف میزنه 

روانشناسی کودک
خودم بگم دختر ده ماهه دارم  دخترم شبا خیلی سخت میخوابه و بد غذاست یعنی فقط دو سه قاشق میخوره ...

عزیزم این قطره چقدره هزینش؟ من یبار پرسیدم گف چهل و خورده جایگزین قطره اهن هاییه که بهداشت میده؟ یبوست نمیاره این قطره؟ 

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2738
نی نی من اصلا نمیخوابه که کلا بیداره دیروز دیگه داشتم میمردم از بیخوابی اخر بردیمش حموم خسته شد خو ...

ای جونم خدااااا بخورش از طرف من

میشه دعا کنی منم نی نی مو سالم بغل کنم و بزرگش کنم؟

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
ای جونم بسلامتی  میگن ژل هست لثه رو بی حس میکنه دندون راحت در بیاد میشه از برنامه غذایی که بر ...

من صبحا فرنی یا بیسکوییت مادر میدم .ظهر هم سوپ .سوپشو با گوشت .هویج .برنج .عدس و سبزی. بعضی وقتام با مرغ . چرا فکر میکنی  غذای مونده بهش میدی .من امروز درست میکنم تا فرداش بهش میدم .تو یخچال که خراب نمیشه 

نی نی من ۱۶ ماهشه.۱ ماهگی از شیر شب گرفتمش که به خواب شب عادت کنه. ۱۲ ماهگی از شیر گرفتمش شیر خشکی ب ...

ای جوووون دلم ممنونم که تجربتونو گفتید الهی خدا حفظش کنه و زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشه

دختر من خیلی هم بد خوابه هم بد غذا

وزنش تو ده ماهگی 8/5کیلو چند روز پیش با وزنه ی خونگی وزن کردم خیلی کم نیست؟

عزیزم این قطره چقدره هزینش؟ من یبار پرسیدم گف چهل و خورده جایگزین قطره اهن هاییه که بهداشت میده؟ یبو ...

اره عزیزم مثل قطره ی اهنه من قیمتشو دقیقا نمیدونم چون همسرم خریده بود

دخترمن از اول بدقلق بود حتی قطره آد ام نمیخورد

اهنو که با گریه ام بلع نمیکرد اینو دوست داره خداروشکر

یبوست هم نمیاره خداروشکر باز به بدن بچه بستگی داره

ای جونم خدااااا بخورش از طرف من میشه دعا کنی منم نی نی مو سالم بغل کنم و بزرگش کنم؟

انشالله سالم بیاد بغلتون و زیر سایه یحق و پدرو مادر بزرگ بشه 

فقط یه تجربه از دوران بارداریم بگم اصلا استرس نداشته باش به چیزایی که ناراحتت میکنه فکر نکن چون رو جنین تاثیر میذاره

2706