2726
عنوان

دلخورم از شوورم خیلی

424 بازدید | 29 پست

چارماه زایمان کردم وزنم بالا رف ۷۴بودم  ۱۰۵شدم بعد زایمان 

دوماه زیاد خوردم بعدش 

الان ۹۲ام 

الان یکی دوماهه خیلی کم میخورم باز لاغر نمیشم جوری ک فقط شبا غذا میخورم ولی یه بشقاب فقط 

هرروز بهم میگه چاقی چاقی 

ده روزه پیتزا هوس کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه رژیم هست که میگه تا ساعت دوازده بعد از ظهر غذاهای سنگین و پرکالری بخورین تا ساعت ۶ غذاهای سبک و از ۶ تا زمان خواب هیچی نخورین جاریم این رژیمو گرفته میگه تو یه هفته ۲ کیلو کم‌کرده ۱۰ کیلو دیگه داره کم کنه

2728

گف پول ندارم 

گفتم برا پرتقال کرفتن خودت میری بیرون یبار ازت خواسم خیلی هوس کردم بخر 

گف نمیرم فردا میرم سرکار میارم اونم بزور گفت 

گفتم خیلی الان دلم دارم دیوانه میشم بخر 

فلان فلان گفتم دلمه پنیر پیتزا گف نمیرم 

امروز زنگزده میگه چیا میخوای گفتم نمیخام نخر 

چون میدونس چیا باید بخره باز زنگزده بود میدونس میگم نمیخام 

وااااا....خب چاق باشی مگه چیه؟؟؟بهد از زایمان طبیعیِ اضافه وزن داشته باشی.خودت رو الکی داغون نکن.غذاتم خوب بخور.به وقتش لاغرم میشی.تو الان بچه شیر میدی باید خوب غذابخوری.خودت رو دوست داشته باش باهر وضعیتی.

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
گف پول ندارم  گفتم برا پرتقال کرفتن خودت میری بیرون یبار ازت خواسم خیلی هوس کردم بخر  گف ...

خب عزیزم حق داره.خطرناکه الان بره بگیرع توی این شرایط.تو ک الان باردار نیستی بزار فروا

وااااا....خب چاق باشی مگه چیه؟؟؟بهد از زایمان طبیعیِ اضافه وزن داشته باشی.خودت رو الکی داغون نکن.غذا ...

هرروز بمادرش میزنگه بااین مشکلی ندارم 

ولی از من و حالم خبر نداره دوماهه خونه نشستم 

2706