2737
2734
عنوان

بیوکنزی

150 بازدید | 20 پست
دوستان کسی بیوکنزی انجام داده؟؟؟ من سه هفته اس انجام میدم سردرد دارم خود طرف گفته طبیعیه بنظرتون طبیعیه

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

اره دیگ منم خوندم ک طبیعیه

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تواین  سه هفته تغییر هم کردی

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2728

وقتی طرف گفته طبیعیه حتما هست دیکه

از جایی این سوالو نپرس که ۹۰ درصدشون نمیدونن بیوکنزی اصن چی هست

البته چیزی که من میدونم اینه که زیاد نباید بهش توجه کنی

حالا مثلا رنگ چشم

زیاد نباید تو آینه نگاهش کنی

هر چند زیاد بهش معتقد نیستم

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

آخه خیلی سردردم شدیده

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
من ساب کار میکنم کاش جواب بده

چه نتیجه ای میخوای ازش بگیری؟

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2738

تا حدودی چشمام تغییر کرده

نه رنگ سبزه

كسي ساب هم كار كرده؟ ميگن وويس هايي واسه فراموش كردن يه قسمتي از گذشته هست.دوس دارم اونو امتحان كنم

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
من یه مدت برارنگ چشم عوض کردن انجام دادم. 

خوب بود نتیجه داد؟🤔

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
برای افزایش قدم       درکنار   حرکات کششی  چون واقعا لازمش دارم

چقده قدت مگه؟

2706