2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از طلاق خیلیییی میترسم  میشم زن مطلقه بعدش چی میشه؟؟

عزیزم این حرفا چیه مگه زن مطلقه چشونه! بخدا خیلی هارو دیدم زندگی شاد و موفقی دارن، بعدشم خودت بشین فکر کن همچین کسی ببین ارزش زندگی داره اصلا!الان جداشی بهتر از اینه بعد عروسی جداشی که بیشتر تو چشمی، یا با بچه ای جداشی اون بچه هم بدبخت شه، بعد به نظر من امشب به خانوادت همه چیو بگو، چندسالته عزیزم کدوم شهری؟

فامیله خودشون بود و من اولین بار بود که میدیدمش تنها رفته بودم  فامیل نیستیم غریبه است

والا اگه من جا تو بودم زنگ میزدم به اون فامیلشون اول تا آخرشو میشستم عوضی، میکردمش داستانی که اگه شوهر داره شوهرش ولش کنه اگه مجرده ابروشو پیش همه میبردم فضول رو ، اصلا چرا اجازه میدی هرکسی تو زندگیت دخالت کنه ،اونم غریبه

2738
عزیزم این حرفا چیه مگه زن مطلقه چشونه! بخدا خیلی هارو دیدم زندگی شاد و موفقی دارن، بعدشم خودت بشین ف ...

نه چیزی نیست ولی حس بدیه بین دستای این مردا ادم هی بچزخه 

میدونم چی میگی 

شاید مجبور به جدایی بشم ولی امید دارم بفهمه و درست بشه

راستی این تاپیک هایی که مینویسیم رو میشه پاک کرد که کسی نبینه؟؟ 

میترسم بیاد بخونه

والا اگه من جا تو بودم زنگ میزدم به اون فامیلشون اول تا آخرشو میشستم عوضی، میکردمش داستانی که اگه شو ...

یه پیر زنه که قبلا آرایشگر بوده 

هیچ وقت ازش نمیگذرم هیچ وقت 

ما مشکل بزرگی نداشتیم قبل این 

یه پیر زنه که قبلا آرایشگر بوده  هیچ وقت ازش نمیگذرم هیچ وقت  ما مشکل بزرگی نداشتیم قبل ...

بنظرم تو هم یه عیب بزار ر‌و شوهرت و بگو باید درستش کنی تا من باهات ادامه بدم!

مثلا بگو چاقی،لاغری،کچلی،پوستت تیره س و...

میشه خواهرانه از ته دلتون برام دعااا کنید؟؟ 

تو یه مخمصه ایی افتادم که دلم فقط و فقط از خدا مرگ میخواد 

شاید تنها کسی باشم که دلم میخواد الان تو این وضعیت کرونا بگیرم و برم

الان یه هفته است دیگه هیچی رو رعایت نمیکنم تا بگیرم 

خداکنه تا الان گرفته باشم 

ما یه ساله عقد کردیم بعد 8-9 ماه یکی از فامیلاشون اومد موهای منو درست کنه تو مهمونی که همه جا چو اند ...

امضات توو برگه  توو دفترخانه بوده؟ یا برگه عادی بدون شاهد؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706