2733
2734
اقا من شنیدم   تو او تایپیکو بودم دخترو نتی گذشته بود  بعدم گفتم دیگ غلط کنم عکس بذارم و ...

اشتباه شنیدی شماره گذاشتن زیر عکسش نوشتن حضوری.. حالا خدا میدونه چی بگم من از اول تو تاپیک بودم نمیدونم اون کاربر عکس نتی گذاشته بود یا یکی با عکسش این کارو کرده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی عکسم بخوان بزارن زیرنویس شماره  از پروفایل دخترا برمیدارن میزارن فامیل ما رم گذاشتهخ بودن ...

کدوم سایت؟ 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
2738
منم نداشتم ولی دوماه قبل فلش مموری که پر بود از عکسای خانوادگیم از عروسی بگیر تا همه چی رو پسردوسالم ...

وای خیلی بده منم پارسال روز سوم عید می‌خواستیم بریم بندر عجله داشتم مموری و گم کردم هرچی دنبالش گشتم پیدا نکردم زهرم شد مسافرت ازبس استرس داشتم خودم عکس نداشتم مال خواهرم و زن داداشم توش بود هیچی بعد که بر گشتیم پسرم نو خونه پیداش کرد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜