2737
2734
عنوان

تجربه من از قرص های لاغری!

182 بازدید | 22 پست

سلام خانومااا

من یه مدتی دچار اضافه وزن شدم که بیشترشم بخاطر تیروئید و حرص و جوش بود😐

یه چیزی حدود 10/15 کیلو اضافه وزن داشتم دیگه یواش یواش داشتم دیوونه میشدم که یکی از اقوام قرص لاغری پیشنهاد داد

راستش اولش از چیزایی که راجبش میگفتن ترسیدم اما وقتی دیدم اراده رژیم گرفتن ندارم و تنها راه همینه گشتم قرص ایزی اسلیم پیدا کردم(یکسال و نیمه پیش) 

خیلی تاثیر داشت و چند سایز کم کردم 

دوباره چندماه پیش وزنم رفت بالا و باز رفتم سراغ قرص و اینبار چون یه آدم مطمئن بهم گفت ایزی اسلیم دیگه اصلش وارد نمیشه گشتم یه قرص دیگه پیدا کردم به اسم گلوریا که میگفتن قوی تر از ایزی اسلیمه 

الان تقریبا 15 روزه که دارم میخورم 😁

اصلا تاثیر بدی مثل ریزش مو یا اینکه حالمو بد کنه نداشته فقط یه خورده رو خوابم تاثیر گذاشته و بعضی اوقات سرگیجه میگیرم اونم بخاطره اینه که آب بدنم خیلی کمه 

بازم اگه سوالی هس در خدمتم 

خوشحال میشم کمکی کرده باشم بهتون❤

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از گلوریا ده تا گرفتمم خوردممممممم واقعن دهن من شکمو میبست و هیچی نمیخورردم بی اراده خودمم دگ ۲.۳ تاش خورد بودم بقیه اش خورد به کرونا دگ خوردم تموم شد خودمم وزن نکردم ولی فک کنم برگشت چون الانا خیلی میخورممممممم ولی قرص خیلی خوبیه

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 

یه سری چیزای دیگه ام هست برای لاغری که کم هزینه تره و راحت تر 

مثل دم کرده پودر زنجفیل یا آب کرفس یا اینکه هروز رو یه دونه سیب دارچین بزنید و بخورید یا مثلا خوردن زیره یا قرص زیره

من خودم سه ماه پیش شروع کردم به مدت یه هفته روزی یه قاشق زیره پودر شده میخوردم 

خیلی تاثیر گذاشت رو لاغریم البته بدن با بدن فرق داره

فقط حواستون باشه اگه میخوایید قرص بخورید باید حتما تو طول روز آب زیاد مصرف کنید و صبحانه کامل بخورید که ضعف نکنید و براتون مشکلی ایجاد نشه

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤
من از گلوریا ده تا گرفتمم خوردممممممم واقعن دهن من شکمو میبست و هیچی نمیخورردم بی اراده خودمم دگ ۲.۳ ...

آره گلوریا واقعا اشتهارو از بین میبره

اگه تونستی بعدا دوباره بگیر مصرف کن خیلی تاثیر داره😉

2738
چقدر باهاش كم كردي؟ قيمتش چنده؟

از شانس بده من ترازومون خراب شده نمیدونم الان چند کیلوام ولی 4 سایز از کمرم کم شده

من 290 خریدم

از کجا میتونیم بگیریم گلم؟

من هم ایزی اسلیم و هم گلوریا رو از یه پیج تو اینستا خریدم قیمتاشم خوبه 

الان آیدیشو پیدا میکنم میفرستم عزیزم

عاقا من همه چیم خوبه ولی پهلو داره چ کنمممممم لاغری موضعی ب درد میخوره؟

لاغری موضعی تا اونجایی که میدونم یا باید به مدت طولانی زیر نظر مربی ورزش کنی یا اینکه عمل لیپوماتیک کنی

منم درد چاق شدن دارم ای خدا.میشه یعنی منم چاق شم؟

واسه چاقی هم فکر کنم قرص باشه باید بگردی من چندبار تو اینستا دیدم

ولی دوتا از دوستای من همین مشکلو داشتن یکیشون شیر خشک میخوره میگه دارم چاق میشم 😂

ولی اون یکی دوستم پدرش براش یه پودری میخره صبح و شب تو شیر میریزه و میخوره اشتهاشو خیلی زیاد کرده

واسه چاقی هم فکر کنم قرص باشه باید بگردی من چندبار تو اینستا دیدم ولی دوتا از دوستای من همین مشکلو ...

از قرص ها میترسم ولی خیلی گشتم تحقیق کردم ی چیزی باشه ک اثرش زیاد باشه برنگرده پیدانکردم😔

2706