2726

مردم دارن میمیرن از بیماری هرکسی الان مسئول همه س ن فقط خودش الان واقعا به همه مربوطه ک رعایت کنن ولی خونواده ی شوهرم هرروزمیرن پیک نیک ماهم نمیریم ناراحت میشن ک پرا خودمونو ازشون دور گرفتیم واقعا متاسفم توروخدااینطوری نباشین من نگران خودمم نیستم پدرم درقید حیات نیست از دار دنیا یه مادر دارم ۵۸ سالشه نمیخوام اونی ک خدشه میزنه ب سلامتیش من باشم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

کجا میرین پیک نیک مگه همه پارکا وجاهای تفریحی رو نبستن؟؟؟؟

تو رو خدا دوستان تو این روزا آب رو کمتر مصرف کنیم به فکر بحران کم آبی هم باشیم هرموقع دستاتون رو میشورید شیر آب رو ببندید  

شوهرمم این وسط میگفت زنگ میزنم بهشون میگم من رفتم سرکار بخاطر این نیومدیم گفتم دز چی میترسی بگو نمسخوام بمیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخبارو ندیدی؟ ابله تر از خونواده شوهرت زیادن

طرف میگه من به کرونا اعتقاد ندارم وگرنه تا حالا ده بار گرفته بودم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

نیازی نیس برین ،آفرین به شما که انقد با فرهنگ هستین 

من هرکس رو میبینم این روزا استوری میذاره و در حال تفریح هس کلا نظرم در موردش عوض میشه 

ممنون میشم واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین   

کو گوش شنوا همش میگن توی صد نفر ۹۹ نفر  رعایت فقط یکی رعایت نکنه همه رو به فنا میده ....ولی هیچکس اهمیت نمیده من احساس میکنم تا طرف خودش از خانوادش آلوده نشه باور نمیکنه....باید خیابونا پر مرده بشه تا باور کنن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
کجا میرین پیک نیک مگه همه پارکا وجاهای تفریحی رو نبستن؟؟؟؟

چمیدونم شهر ما طبیعتش زیاده  بری دوخیابون اونور تر باز دیدنیه ولی واقعا گناهه خونواده ی من مطلقا بیرون نمیرن گناه نیست اونی ک بیرون نمیره  بخاطر من مریض شه

آفرین به شما که نمیری، من خونه خواهرم 5 دقیقه فاصله داره با خونه من، الان 40 روزه که ندیدمش، امروز بچه هامون برای هم گریه میکردن، باز نرفتیم، تو رو خدا نرید که تموم بشه 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
منم چندروز پیش مادرشوهرم مهمونیه عید داد خواهرشوهرم بوسم کرد مثله کوره داغ بود و سرفه کرد گفت م ...

😂 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
منم چندروز پیش مادرشوهرم مهمونیه عید داد خواهرشوهرم بوسم کرد مثله کوره داغ بود و سرفه کرد گفت م ...

بعد بگی کرونا داری انگار فحش ناموس دادی 

وااا😐😐😐😐

کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم
2706