2737
2734
چون شرایط سخت شده میترسن ازدواج کنن

اخه خو بعضیا شرایط دارن بازم دنبال دوستی ان بعدم ی سری میگن دوست شی خودش چند ماهدبعد میگه یعنی مشکل من الان اینه دوستی دلبری بلد نیستم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خو شناخت بنظرت پسری برای درخواست شناخت باید دنبال نخ دادن دختر باشه بترسه بیاد جلو ؟ بعد چند وقت با ...

میترسه چون بعد اینکه شناختش اگ مناسبش نبود یا باهاش نساخت  از عقب کشیدن میترسه عذاب وجدان نگیره

ذهـــنــم آشــفـــتــه . . .خــواب هــایــم پــریــشــان . . .خــنــده هــایــم فــتــوشــاپــی . . .درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . . . مـیـزانِ هــمـدردی هــا هــم بــا لــایــک و کـامـنــت . . ‌.و تـکــرار پـشـتِ تـکــرار . . .

واقعا نمی دونی 

الان جوونای بیچاره پول تو جیبشونم از خانواده می گیرن 

درامد ندارن کار  نیست

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
خیلی فرق داره اون موقع از اول با نیت ازدواج وارد میشی خیلی سخته هربار همه بفهمن شاید مجلور شی ده نفر ...

همه ن که مثلا مادر دختر پسر فقط بدونه دیگه جار که نمیزنن خو مگه نیتش چیز دیگس خو میگه اخلاقمون بهم خورد ازدواج میکنیم دیگه

چون ازدواج کلی مسئولیت و قید وبند میخواد و پسری که راحت طلب و تنوع طلبه هیچ وقت به ازدواج فکر نمیکنه تا ۴۰ سالش شد به زور مامانش زنش بدن😊😁😂😂😂😂😂

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
پسرای خوب دنبال دوستی نیستن 

اونم اشتباه . دوستی منظورت اینه که وقتی پسر دلش یه gf بخواد مثلا دوستشو صدا کنه بره خوش گذرونی ؟ به این نمیگن دوستی به این میگن نگاه ابزاری . دوستی که واسه شناخت غیر جنسی باشه مشکلش چی .. فهمیدم مشکلش چیه . ما ایرایا خیلی کم بلدیم . تو ذهن دختر و پسر میگن مگه داریم . مگه میشه ؟؟

2706