2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واس شناخت ک بعدا گیر نکنن ب طلاق نکشه

ذهـــنــم آشــفـــتــه . . .خــواب هــایــم پــریــشــان . . .خــنــده هــایــم فــتــوشــاپــی . . .درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . . . مـیـزانِ هــمـدردی هــا هــم بــا لــایــک و کـامـنــت . . ‌.و تـکــرار پـشـتِ تـکــرار . . .
2728
من ی سوال دیگه دارم چرا پسرا دیگه تمایلی ب ازدواج ندارن؟

جوابش مشخصه

مشکلات اقتصادی نداشتن روحیه عدم حمایت خانواده و دولت زسوم قدیمی خرجهای الکی چشم بهم‌چشمی مسکن جهیزیه هزیته سنگین خوراک پوشاک و...

خودت باشی کافیه /تو گوگل همه چی هست
من ی سوال دیگه دارم چرا پسرا دیگه تمایلی ب ازدواج ندارن؟

چون شرایط سخت شده میترسن ازدواج کنن

ذهـــنــم آشــفـــتــه . . .خــواب هــایــم پــریــشــان . . .خــنــده هــایــم فــتــوشــاپــی . . .درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . . . مـیـزانِ هــمـدردی هــا هــم بــا لــایــک و کـامـنــت . . ‌.و تـکــرار پـشـتِ تـکــرار . . .
دوستی خیلی خوبه بهترینو اصولی ترین کار سنتی فاجعست

دوستی پنهانی کجاش خوبه 3 4 ماه با اطلاع خخانواده یعنی پدر یا مادراشون اشنا شن مشکلش چیه ؟

حتما باید یواشکی باشه یا نمیدونم دنبال نخ دادن دختر باشه پسر

دوستی پنهانی کجاش خوبه 3 4 ماه با اطلاع خخانواده یعنی پدر یا مادراشون اشنا شن مشکلش چیه ؟ حتما باید ...

خیلی فرق داره اون موقع از اول با نیت ازدواج وارد میشی خیلی سخته هربار همه بفهمن شاید مجلور شی ده نفر عوض کنی خب دوست نداری کسی بفهمه

2706