1735
1707

واس شناخت ک بعدا گیر نکنن ب طلاق نکشه

ذهـــنــم آشــفـــتــه . . .خــواب هــایــم پــریــشــان . . .خــنــده هــایــم فــتــوشــاپــی . . .درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . . . مـیـزانِ هــمـدردی هــا هــم بــا لــایــک و کـامـنــت . . ‌.و تـکــرار پـشـتِ تـکــرار . . .

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718
من ی سوال دیگه دارم چرا پسرا دیگه تمایلی ب ازدواج ندارن؟

جوابش مشخصه

مشکلات اقتصادی نداشتن روحیه عدم حمایت خانواده و دولت زسوم قدیمی خرجهای الکی چشم بهم‌چشمی مسکن جهیزیه هزیته سنگین خوراک پوشاک و...

خودت باشی کافیه /تو گوگل همه چی هست
من ی سوال دیگه دارم چرا پسرا دیگه تمایلی ب ازدواج ندارن؟

چون شرایط سخت شده میترسن ازدواج کنن

ذهـــنــم آشــفـــتــه . . .خــواب هــایــم پــریــشــان . . .خــنــده هــایــم فــتــوشــاپــی . . .درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . . . مـیـزانِ هــمـدردی هــا هــم بــا لــایــک و کـامـنــت . . ‌.و تـکــرار پـشـتِ تـکــرار . . .
دوستی خیلی خوبه بهترینو اصولی ترین کار سنتی فاجعست

دوستی پنهانی کجاش خوبه 3 4 ماه با اطلاع خخانواده یعنی پدر یا مادراشون اشنا شن مشکلش چیه ؟

حتما باید یواشکی باشه یا نمیدونم دنبال نخ دادن دختر باشه پسر

1760
دوستی پنهانی کجاش خوبه 3 4 ماه با اطلاع خخانواده یعنی پدر یا مادراشون اشنا شن مشکلش چیه ؟ حتما باید ...

خیلی فرق داره اون موقع از اول با نیت ازدواج وارد میشی خیلی سخته هربار همه بفهمن شاید مجلور شی ده نفر عوض کنی خب دوست نداری کسی بفهمه

1759
چون شرایط سخت شده میترسن ازدواج کنن

اخه خو بعضیا شرایط دارن بازم دنبال دوستی ان بعدم ی سری میگن دوست شی خودش چند ماهدبعد میگه یعنی مشکل من الان اینه دوستی دلبری بلد نیستم؟

خو شناخت بنظرت پسری برای درخواست شناخت باید دنبال نخ دادن دختر باشه بترسه بیاد جلو ؟ بعد چند وقت با ...

میترسه چون بعد اینکه شناختش اگ مناسبش نبود یا باهاش نساخت  از عقب کشیدن میترسه عذاب وجدان نگیره

1651