2733
2734

دوستان من بعد از اين ويروس تصميم دارم واسه ناحيه بيكني برم ولي هيچ اطلاعاتي ندارم 

دستگاهشون هم الكس كندلا هستش 

راجب دردش ، راجب اينكه تا چند جلسه طول ميكشه و اينكه همون جلسه اول چه نتيجه اي داره ؟؟ ممنون ميشم از راهنماييتون

منم لایک کنید میخام برم

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من یکی از دوستام میگفت که بعد از لیزر حس اون ناحیه کم میشه دیگه نمیدونم با چه دستگاهی لیزر کرده  ...

مگه ميشه ؟؟ ليزر قدرت نفوذش در حد اپيدرمه يعني فقط روي موها تاثير ميزاره

اطلاعات داريد شما راجبش؟

نه میخام برم. یکی دوتا از آشناهام رفتن میگن خوبه ولی هنوز قانع نشدم

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
2706