2737
2734
عنوان

میشه لطفه یه چالش بگید بهم

116 بازدید | 18 پست

مث همون که میگه دو ....ست ...دارم ...بعد میشد دوستدارم ....اگه بلدین بهم بگید 

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیا برو اون مرغه رو دانلود کن انجام بده خیلی حال میده

کدوم مرغه

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

امرو یکی گذاشته بود

عکس فرستادیم ببینیم چی میگ 

عکس لباس لختی بود🤣🤣🤣🤣🤣

وای من چقد خندیدم واس من ک گف زیرش تاپ سفید بپوش🤣🤣🤣🤣

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...
2738
بازی با انگلیسی چی میشه؟؟

زند+گیم > زندگیم

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾
کدوم مرغه

همون که حالت فیلمه بعد نقشه مرغه رو کاغذه جل ش یه مرغه خیلی سریع میره ومیاد باید جوری فیلمو استپ بزنی که مرغه قشنگ روی اون نقشه پشت سرش باشه.یا صدای مرغه خیلی مسخرم روی فیلمش هست.خیلی باحالو هیاجانیه

بیا برو اون مرغه رو دانلود کن انجام بده خیلی حال میده

کدوم مرغه

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          
2706