2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

دقیقا مثل دختر منه، همین الان تاپیک زدم 

دخترم 1سالو نیمشه 

دوروزه تب داره 

دهنشم آفت زده لب به هیچی نمیزنه 

اینم شانسه ماس،،، نزدیک 50 روز هست که از خونه بیرون در نیومدم بخدا بازم بچه مریض میشه تو خونه 😭

دکترم نبردم ترسیدم

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

دختر منم روز اول هید اینطوری شد تب کرد بریدم آزمایش خون گرفت دکتر 

جوابش اومد چیزیش نبود خداروشکر 

گفت ویروسه سه روزه خوب میشه خوب شد

البته هر ۶ ساعت تب بر دادم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین اگه علایم دیگه نداره فوقش زنگ بزن از پزشک بپرس.

الکی تو این وضع نبرش دکتر.

چون احتمال قوی از دندانشه.

بعد بهش غذاهای مقوی رقیق بده.

بدنشم با اب و سرکه پاشویه کن.

دو روز صبر کن بهتر نشد ببرش

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
2714
 عطسه ولی خیلی کم

من بنظرم بپرس تلفنی

اما من به شخصه خودم این جور مواقع براش شربت سرماخوردگی میدم.

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
منم ب امید همین بهانه نمیبرمش دکتر آخه سر دندون عقبش سفید شده ۲ تا هم جلو سفیدن دارن درمیان

پسر منم چند روز پیش ۳ روز تب کرد ترسیدم اولش بعد مامانم گفت واسه دندونشه که بدخلقم شده بود.

هر ۴ساعت بهش تب بر دادم و لبمو شیرین به همسرم گفتم گرفت با پرتغال هی آب گرفتم دادم خورد‌خداروشکر خوب شد.

به همسرت بگو بره داروخونه شیاف بگیره واسش با ژل لثه که درد دندونشو لندازه

سکوت را دوست دارم،بخاطر اُبُهَتِ بی پایانش✌😏
2706