2733
2734
عنوان

بارداری

133 بازدید | 14 پست

سلام دوستان، کسی هست که ، یه زمانی اصلا دلش بچه نمیخواسته، بخاطر اینکه میترسیده از تفریح و... بیوفته، و بعد از گذشت حد اقل هشت سال پشیمون باشه از اینکه چرا بچه نیاوردم و ای کاش میاوردم ...؟

لطفا نظراتتون رو بگید، شاید برای ماهایی ک این فکرو داریم خوب باشه.

من خیلیا رو دیدم

اون موقع که اقدام کردن نمیشده و علاوه بر استرس نشدن استرس بالا رفتن سن شون هم داشتن

بعدشم فاصله سنی با بچه شون زیاد شده 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله متاسفانه تو نزدیکانم چند مورد اینجور داشتیم و الان بعد از مدتها که با کلی دوا درمون بچه دار شدن روزی نیست که حسرت گذشته رو نخورن که چرا با این افکار بیخود زندگیمونو سخت کردیم 

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍
2731

من میگفتم نمیخوام باردار شم . هم خانواده خودم هم خانواده همسرم  کلی حرف بارم کردن . 

البته بگم اکثر خانمهایی که زود باردار شدن همشون به خاطر چشم هم چشمی بوده نه بچه داری و..... 

اینو خودشونم گفتن . 

من بعد از یکسال و نیم باردار شدم . چون سنم بالا بود و تنبلی تخمدان هم داشتم .

الانم باردارم . 

البته امادگیشو ندارم . چون از نظر روحی به هم ریخته ام بچه داریم اصلا بلد نیستم . افسردگی هم دارم  

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738
مگه بچه جلوی خوشیرو میگیره؟؟؟ ای بابا 

من خودم سال ۹۵ رفتم خونه خودم اوایل از بچه خوشم نمیومد جلوگیری کردم بعدش که اقدام کردم ۱۴ ماه طول کشید داشتم دیوونه میشدم که چرا نمیشه اصلا چرا زودتر اقدام‌نکردم سال ۹۸ دخترم دنیا اومد ولی ای کاش همون ماه اول عروسیمون اقدام میکردم بچه خیلی شیرینه😍دوستم سال ۹۱ عروسی کرده ۴ سال پیشگیری کردن الانم نمیشه که نمیشه ۱ سال پیشم بچش سقطش شد

من میگفتم نمیخوام باردار شم . هم خانواده خودم هم خانواده همسرم  کلی حرف بارم کردن .  البت ...

میشه بپرسم چندسالتونه عزیزم البته اگردوسداری جواب بدین

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
من میگفتم نمیخوام باردار شم . هم خانواده خودم هم خانواده همسرم  کلی حرف بارم کردن .  البت ...

منم الان نزدیک به چهار ساله ازدواج کردم،تقریبا خانوادهامون با بچه دار شدن مخالفن،همسرم و خودمم زیاد راغب نیستیم، اما اخرین لاری ک رفتم دکتر زنان گفت هم فیبروم داری،هم کیست،باید زود زود باردار شی، الان ک منتظریم کرونا بره بعد اقدام کنیم، بعدشم کلی دودلی دارم و ترس،برای همین این تاپیک و زدم. سن من 32 و همسرم 35

31 سالمه . 

نه عزیزم خوبی وقت خوبی اقدام کردی تادیرنشده

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
ممنون .  ولی میدونم بچه داری بلد نیستم . اعصابم هیچی رو نمیکشع .

یادمیگیری عزیزم 

2706