2733
2734
عنوان

کدام پزشک در بیمارستان آتیه تهران

91 بازدید | 12 پست

سلام خانوما. یه سوال خیلی مهم داشتم ممنون میشم اگه کسی آشنایی داره کمکم کنه.

کسی از شما تو بیمارستان آتیه زایمان کرده؟ پیش کدوم پزشک بودین؟ از خدماتش راضی بودین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکی از دکترهای قدیمی خانوادمون دکتر  این بیمارستان دکتر هستش ، من ایران زایمان نکردم ولی ایشون کارشون واقعا عالیه . من هر کدوم از فامیلامون ایران هستن پیش ایشون زایمان کردن دکتر صدیق

2728
من یکی از دکترهای قدیمی خانوادمون دکتر  این بیمارستان دکتر هستش ، من ایران زایمان نکردم ول ...

دست شما درد نکنه ممنون از پاسخگویی تون. حیف مرده . من با زنا هم مشکل دارم مرد که دیگه اصلا نمی تونم برم. روم نمیشه 

دست شما درد نکنه ممنون از پاسخگویی تون. حیف مرده . من با زنا هم مشکل دارم مرد که دیگه اصلا نمی تونم ...

من با دکتر منیره گلشیرازی زایمان کردم راضی بودم بیمارستانشم خوبه بد نیست.

خانم گلشیرازی خودش سهام دار بیمارستانم هست

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
2738
من با دکتر منیره گلشیرازی زایمان کردم راضی بودم بیمارستانشم خوبه بد نیست. خانم گلشیرازی خودش سهام د ...

ممنون.

اهل زیر میزی هم هست؟ دکتر صمصامی رو یکی از دوستام تو آتیه معرفی کرد ولی سال ۹۴سه میلیون زیر میزی گرفت. نمی خوام پول مفت بدم

ممنون. اهل زیر میزی هم هست؟ دکتر صمصامی رو یکی از دوستام تو آتیه معرفی کرد ولی سال ۹۴سه میلیون زیر ...

نه من سال ۹۶ زایمان کررم ازم زیر میزی نگرفت دکتر مومن و مهربونیه 

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔