2726

آیودی مسی گذاشتم بهمن ماه دکتر گفت یک ماه جلوگیری کن ماه بعد بیا چک کنم ببینم درسته

ماه بعد این شد ک کرونا اومد و نرفتم

روزای اول ک آیودی گذاشتم تا ۲ هفته لکه بینی داشتم یک هفته قطع شد۲۲ سیکلم

لکه بینی ها و دردای زیاد داشتم  ۲۷ سیکلم پری شدم شدید بود من سیکلم یه ماهه بود

بعد پری چند روز لکه بینی داشتم دیگه تموم شد

نزدیکی جلوگیری طبیعی هم کردم الان ۳۲ سیکلم ولی پری نشدم

روز ۳۰ سیکل بی بی چک منفی شد

چرا نمیشم پری؟

میشی نگران نباش اولاش این مشکلا هست

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خواهشا حوصله کنید جواب بدید اگ تجربشو دارید

برا من پریدمو منظم کرده بود بعد دو سال نامنظم شد فک کردم از دستگاه برداشتن تم بعد دیدم مشکل از رحم بوده

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

والامن میدونم که زیادجالب نیست بنظرم بهترین پیشگیری کاندومه وخلاص.اونجوریکه من فک میکنم زن داره دستکاری میشه مجبوری مگه بعدن خدایی نکرده عفونتی چیزی نگیری .تازشم دخترعمو مامان من حامله شد باینکه گذاشته بود

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 
یعنی ممکنه عقب بیفته؟ آخه ماه قبل جلو اومد

اره ممکنه بنظر من ایودی خوبه الان دو ساله برداشتم برا من خوب بود

تجربه ندارم

فقط اومدم تجربه بقبه رو بخونم 

من ای یو دی بذارم بهتره یا شوهرم عمل کنه؟

من لوله راستمم مسدوده

با سمت چپ خدا  دوتا بچه هامو بهم داده

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
من یه بار دکتر بودم یکی زنگ زد از ماما درمورد آی یودی پرسید ماما بهش گفت سه چهارماه باهاش بسازی دیگه ...

بوه دوسه ماه خب زن که داغون میشه  همون کیسه پلاستیک فریزری ازهمش بهتره خواهر

تجربه ندارم فقط اومدم تجربه بقبه رو بخونم  من ای یو دی بذارم بهتره یا شوهرم عمل کنه؟ م ...

منم یکی از لو له هام مسدود بود براشتن با اونیکی حامله شدم الانم جلو گیری ندارم دو ساله حامله هم نمیشم

تجربه ندارم فقط اومدم تجربه بقبه رو بخونم  من ای یو دی بذارم بهتره یا شوهرم عمل کنه؟ م ...

اگه واقعا بچه دیگه ایی نمیخوایین شوهرت عمل کنه بهتره. از اون گذشته کاندوم. بقیه روش ها رو من انجام ندادم. اما تو دور بری هام اینقد عوارض دیدم یا خوندم که اصلا نمیخوام هیچ وقت امتحان کنم. 

یه خانم مستقل و قوی 

خداروشکر.فقد کاندوم خواهر

2706