2726
عنوان

فوری و مهممممممم

387 بازدید | 24 پست

سلام خانما

لطفا اینجا عکساتونو نزارید حتی روی پروفایل تون هم نزارید دیروز یه کاربری که آقا بود و نام کاربریش خانم بود درخواست دوستی داد منم قبول کردم راجب کنکور شروع کرد حرف زدن بعد وسط حرفاش من فهمیدم آقاست دیگه جوابشو ندادم تا اینکه پیام داد من یه عالمه عکس که گذاشتن اینجا رو برات میخوای بفرستم گفت از همشون اسکرین گرفتم 

از این عکسا ممکنه خیلی سواستفاده ها بشه حالا شاید این آقا دروغ میگفت ولی احتمال این کار خیلی زیاده

خدایا شکرت         کاربری سه نفرس 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نترسمممم نترسمممم

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4125263/از-ته-قلبمون-دعا-کنیم-برای-یه-عزیز-نی-نی-سایتی-که-مریضی-کرونا-گرفته

بچه ها برای یه کاربر نی نی سایتی که کرونا گرفته یه صلوات بفرستین حالش خوب نیست به دعاهای هممون نیاز داره لطفا یه صلوات برا بازگشت سلامتیش بفرستین چندثانیه بیشتر وقتتون و نمیگیره
عزیزم تو اینستا پر از عکسه.. میخواد چیکارشون کنه😂😂 بگو برو سو استفاده کن... مگه دهه هفتاد ...

واقعا من خیلی حرص میخورم عصر حجر نیس ک 

عکس همه جا هس چه سو استفاده ای 

میخواد چیکار کنه با عکسا ...هر غلطی که تاحالا نکرده بره بکنه

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
آخه یه کارخیلی بدی بااین عکسامیکنن

من که نزاشتم تاحالا

اما اگه بهشون رو بدی و فک کنن ترسیدی بدتره...

میخوان فوتوشاپ کنن بزارن رو عکسای سک سی

خب معلومه فوتوشاپه دیگه

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
عزیزم تو اینستا پر از عکسه.. میخواد چیکارشون کنه😂😂 بگو برو سو استفاده کن... مگه دهه هفتاد ...

می دونم

ولی خیلیا این موضوع براشون مهمه و از روی سادگی عکس میزارن

خدایا شکرت         کاربری سه نفرس 
من که نزاشتم تاحالا اما اگه بهشون رو بدی و فک کنن ترسیدی بدتره... میخوان فوتوشاپ کنن بزارن رو ع ...

منم تاحالا عکس صورتمو نذاشتم..اما از پشت سر یا عکس دستمو گذاشتم پروفایل☹

خاک تو سرتون احمقا..بی خانواده این دیگه اگه همچین کاری بکنین☹😑😒

2706