2726
عنوان

برای راحتیتون چه چیز هایی رو فریز میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 89 پست

منم هویج و سبزی انواعش رو 

لوبیا و حبوبات پخته 

گوجه رنده و نخود سبز و زنجبیل تازه و قارچ و فلفل دلمه و... 

مثلا ی بار هویج میخرم برای خورش تا شش ماه تو فریزر دارم 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حبوبات‌براچی‌فریزمیکنین‌‌؟میپزین‌وفریزمیکنین🤔🤔🤔

خیس خورده خوب نفخش گرفته شده پخته هم هست زمان نمیبره موقع غذا پختن ، فک کن میخوای یهو قورمه بپزی دیگه نمیگی عه لوبیا خیس ندادم 

در نتیجه استفاده ازش راحته ، بعدم من چون مصرف حبوباتم کمه و دونفریم میمونه بیرون جوجه میزنه اگه فریز نکنم 

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
قارچ چجوری؟

میشورم، خشک که شد ،ورق ورق خرد میکنم ،سرخ میکنم ،تو طرف در بسته می زارم فریزر، البته نه اینکه واسه یه سال م فریز کنم ،مثلا یه کیلومیخرم ،تو دوهفته می خوریم دو باره، میخرم زیاد طولانی نمی زارم بمونه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2728
فریزر خیلی جا میگیره خیس نکرده هم میشه پخت اول یه جوش یه دیقه ای میدی ابشو میریزی بعد میزاری بپزه&nb ...

معده های ما حساس...باید حتما 12 ساعت خیس بخوره بعد بخوریم....

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
گوجه فصلی که ارزونه یه جعبه میگیرم میپزم نصف آبش بره بعد فریز میکنم برا املت و دمی و... بادمجون سرخ ...

من یکهو تصمیم میگرم چی بپزم چون بچم شیرمو میخوره نباید نفخ داشته باشه برای پختشم چون زیاد میخوام فریز کنم نمیشه هروعده رو بپزم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
فریزر خیلی جا میگیره خیس نکرده هم میشه پخت اول یه جوش یه دیقه ای میدی ابشو میریزی بعد میزاری بپزه&nb ...

کسی که معدش حساس باشع اینجوری بازم نفخ میکنه 

من حداقل یه روز کامل باید لوبیا خیس بخوره تا بتونم بخورم وگرنه از دل درد میپیچم به خودم ، دقیقا مادرشوهر کار شمارو میکنه من مجبورم لوبیای قورمه سبزی هاشو جدا کنم😅

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤

من گوجه که میخرم اونایی ک نرمه جدا میکنم رنده میکنم برا خورشت 

هویج نگینی و رنده برا سوپ 

حلقه برا غذا 

قارچ هم ورقه میکنم 

تفاله لیمو هم فریز میکنم برا ابلیمو 

مرغ و گوشت و ماهی و میگو هم که دیگه باید فریز کرد  

لوبیا پلویی فلفل دلمه باقالی نخود فرنگی کرفس گل کلم کدو سرخ نشده 

کلا هر چیز ک مصرفم تو یخچال کمه فریز میکنم هر وقت لازم داشتم استفاده میکنم حبوبات فریز نمیکنم

ولی پیاز داغ و بادمجون تا حالا پیش نیومده فریز کنم

ما آبادانیا   
میشورم، خشک که شد ،ورق ورق خرد میکنم ،سرخ میکنم ،تو طرف در بسته می زارم فریزر، البته نه اینکه واسه ی ...

بعد ک از فریزر درمیاری، اب نمیدازه؟مزش عوض نمیشه؟

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
کسی که معدش حساس باشع اینجوری بازم نفخ میکنه  من حداقل یه روز کامل باید لوبیا خیس بخوره تا بتو ...

منم اینکارو نمیکنم همیشه ازشب قبل خیس میکنم در مواقع اضطراری گفتم 

اخه بزاری فریزر جا میگیره و مصرف برق بالامیره ب فریزر فشار میاد

سرنوشت بد نوشت ...
بادمجون خوب نیست طعمش ی جوری میشه من مواد فلافل  و گاهی خورش رو دوعده درس میکنم اندازه یه وع ...

من کشک بادمجون فریز کردم ولی طعمش عوض نشد بادمجون سرخ شده هم دارم برای کشک بادمجون

بعد ک از فریزر درمیاری، اب نمیدازه؟مزش عوض نمیشه؟

نه آبش کامل کشیده شده ،مزه ش هم خوبه ،مثلا برای  سوسیس بندری ،یا پیتزا لازانیا بیف استراگانف ،ذرت مکزیکی سریع آماده دارم استفاده میکنم 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2706