2726
عنوان

دوستاااان کمک در مورد سیسمونی

191 بازدید | 43 پست

بچها برا خرید سیسمونی خانوادم ۵میلیون بهم دادن گفتن هرچی خودت خواستی بخر..میدونم ۵تا کمه چیزام خیلی گرونن ولی خب وسعشون همینه منم دوس نداشتم بهشون فشار بیارم...حالا بنظرتون تا چه حد میتونم خرید کنم؟؟؟البته خودمم خداروشکر وضه مالیمون خوبه نسبتا میتونم یه مقدارم خودم هزینه کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من جای توبودم نصف پولو ب خانوادم برمیگردوندم بابقیه ش و باپول خودم وسیله های لازمومیخریدم 

ان شاء الله ک بارداری وزایمان راحتی داشته باشی😘😘

متاهل وصدالبته متعهد💍                             🧿

فقط چیزای اولیه که تا یک سالگی بچه به درد میخوره بخر. بقیه اش اصلا جز سیسمونی نیست. خودتون و شوهرتون باید بخرین. یه تخت کنار مادر و چندتا تیکه لباس سایز صفر تا ۲ . یه قنداق و پتو و رختخواب نوزادی کافیه. کالسکه و کریر من خودم هنوز نخریدم. موندم بچه دنیا بیاد ببینم اصلا لازمم میشه یا نه ؟ 

چون میوفته به فصل سرما بیرون نمیبرمش. 

اینایی که گفتم اگه بخری اون ۵ تومن اضافه هم میاد تازه. 

یه خانم مستقل و قوی 

اصلا نترس خانواده من ۷ تومن دادن ما ام ۵ تومن گذاشتیم روش بهترین چیزارو خریدیم، توام اصلا نترس با ۶،۷ تومن میتونی ی سیسمونی کامل بگیری ، من فقط به کالسکه ۴ تومن دادم تو میتونی ایرانیشو بخری ، تخت و کمد ام میتونی دو تیکه بخری که اینا تقریبا میشه ۴ ملیون خودتون ام تقریبا دو تومن بزارید می تونید بقیه وسیله هاشو بخرین لباس ام تا ۳ ۴ ماهگیش بخری کافیه 

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
فقط چیزای اولیه که تا یک سالگی بچه به درد میخوره بخر. بقیه اش اصلا جز سیسمونی نیست. خودتون و شوهرتون ...

اره منم کالسکه و کریر ک نمیخرم فعلا..روروئک هم ک میگن برا ستون فقرات بچه مضره

عزیزم من حدوددوهفته پیش سیسمونی خریدم.

4000000تومن سرویس چوب

1050000فرش

500000پرده

300000تشک تخت

1500000 خرده ریزه(از سبسمونی نی نی حورا سفارش اینترنتی دادم)همه چیزا ضروری رو گرفتم از کوسن تختخواباش تا کهنه و لاستیکی

450000هم دادم گهواره ساختن

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2706