2726

عالیه

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم منم یبار همین سوال پرسیدم همه گفتن بهترین برند لباسه!!! نیلی هم قشنگه ولی تنوع لباس دانالو بیشتره هم پیج داره هم کانال . منم واس کنجدم هیچی نخریدم بنظرم‌تکه ای بخری بهتره مثلا زیر دکمه من اصلا استفاده نمیکنم یا شورتشو. مانتو . استین کوتاه شلوار و‌رکابیش و روسریش فقط بنظرم بدرد میخوره

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
سه تیکه هاشو بخوام برا تابستون بگیرم کرم نیست اخه انگار نخ پنبه هست 

عزیزم سه تیکه هاشو ندیدم

برا من تیکه هاش خیلی زیاد بود همه چی هم داشت،رکابی و شلوار و شورت عینکی رو واسه تابستون تن پسرم کردم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2706