2726
عنوان

چطورخمیرگل چینی درست کنیم؟

161 بازدید | 21 پست

چطورخمیرگل چینی درست کنیم و اگه درست کردیم چطوری رنگش کنیم؟

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای خمیر پخته هم ؛ آردنشاسته ذرت رو با چسب چوب قاطی میکنی بعد دو قاشق غذاخوری گلیسرین مایع و یک قاشق غذاخوری آبلیمو بهش اضافه میکنی و داخل قابلمه روحی میپزی ۵_۶ دقیقه فقط دقت کن نسوزه باید شعله اش کم باشه 

دو مدل داره خمیر پخته و خمیر خام.چسب چوب و آرد نشاسته ذرت رو قاطی کن به حدی که به دستت نچسبه بعد هرم ...

بعدبزارم یخچال؟

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
برای خمیر پخته هم ؛ آردنشاسته ذرت رو با چسب چوب قاطی میکنی بعد دو قاشق غذاخوری گلیسرین مایع و یک قاش ...

این سخت بود.کدومش بهتردرمیاد؟

این سخت بود.کدومش بهتردرمیاد؟

این خمیر پخته خیلی انعطاف پذیره برای گل رز و مجسمه استفاده میشه که حالت میگیره و ترک نمیخوره اما اون خمیر خام برای کارای ساده تر استفاده میشه و امکان ترک خوردگی هم داره

قبل از اینکه گل درست کنی باید رنگ کنی خمیرتو ،یه مقدار اندازه نخود رنگ روغن بریز روش و ورز بده تا خو ...

گل نمیخوام درست کنم میخوام شکلای عروسکی درست کنم.میشه؟

این خویر پخته خیلی انعطاف پذیره برای گل رز و مجسمه استفاده میشه که حالت میگیره و ترک نمیخوره اما اون ...

عه.ممنون راهنمایی کردی.اخه گلیسیرین ازکجا باید خرید

قبل از اینکه گل درست کنی باید رنگ کنی خمیرتو ،یه مقدار اندازه نخود رنگ روغن بریز روش و ورز بده تا خو ...

ببخش زیادسوال میپرسم.حتما باید رنگ روغن ریخت؟مثلا گواش یا ابرنگ یارنگ انگشتی نمیشه؟

2706