2737
2734
عنوان

مهاجرت به كانادا ١١/١/٩٩

544 بازدید | 40 پست

سلام دوستان 

پسري ١٨ ساله هستم ديپلم تجربي گرفتم و معدل ديپلمم ١٩ بوده كنكور شركت كردم و به خاطر فشار خانواده و اصرار بر تحصيل در پزشكي عليرغم اينكه تو رشته هاي ديگه اي هم كه دوست داشتم توانايي رفتن به دانشگاه رو داشتم اما خانواده به هيچ عنوان اجازه ندادند و الان پشت كنكوري ام 

ميخوام از ايران برم و دو تا از صميمي ترين دوستام كانادا هستن و با وكيل كارهاشون رو درست كردن و مشغول تحصيل هستند و خيلي راضي اند البته كه نفري تقريبا ٣٠٠ تومن خرجشون شده خودم هم تا ٣٠٠ تومن مشكل ندارم و خانواده ام تامينه ميخواستم بپرسم كه با همون وكيل دوستام هماهنگ كنم برم يا پيشنهاد بهتري داريد چون اقامت هم ميخوام 

كتاب ايلتس كمبريج (اكادميك) هم به صورت خودخوان ميخونم سطح زبانم هم خوبه و با مكالمه مشكلاتم رو ميتونم حل كنم اما مدرك ايلتس ندارم لطفا راهنماييم كنيد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اگر وکیل دوستات کار درسته و میدونی میتونه کمکت کنه از همین کمک بگیر،حداقل سابقشو میدونی

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

بهترین کار اینه که با وکیلی که آشنا هستن و دوستاتون از طریق اون رفتن اقدام کنید، یه مشاوره بگیرید و هزینه ها رو ازشون بپرسید، زبان رو هم زود شروع کنید، اگه بتونید خصوصی بگیرید خیلی خوبه

2706