2726
عنوان

خانومای خونه دار بیان لطفا.

93 بازدید | 12 پست

میگم شما راضی هستید از اینکه شاغل نیستین؟ حوصلتون سر نمیره؟ خانومای شاغل رو میبینید چه حسی دارین بهشون؟ کلا راضی هستین از خودتون؟

دوست نداشتین خودتون درامد داشته باشین؟

قصدمم توهین و اینا نیستا. میخوام از تجربه هاتون استفاده کنم. ازدواج کنم یا سعی کنم اول بیشتر مستقل شم بعد ازدواج کنم.

تجربه ها و نظراتتونو بگید لطفا.

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اصلا خونه دار بودن خوب نیست  هر چی سن میره بالاتر بیشتر پشیمون میشی از اینکه تمام عمر بیکار فقط توی خونه دور خودت چرخیدی 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
2728
نه اصلا خونه دار بودن خوب نیست  هر چی سن میره بالاتر بیشتر پشیمون میشی از اینکه تمام عمر بیکار ...

اخه بعضی خونه دار ها هم میگن شاغل ها اصن به خونه زندگیشون نمیرسن و خوب نیس اصن.

اخه بعضی خونه دار ها هم میگن شاغل ها اصن به خونه زندگیشون نمیرسن و خوب نیس اصن.

نه اصلا اینجور نیست اگه بخوای به خونه و زندگی هم میشه رسید . حتما اونا خیلی تنبل بودن و حوصله ی کار خونه رو نداشتن

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم

من شاغلم خیلی راضیم..اما از یه بعد دیگه بهت میگم تا مستقل نشدی هرگز ازدواج نکن ...میدونید چند درصد خانمها چه خفت و خواری تحمل میکنن چون درامد ندارن و پشتواته جدا شدن ندارن ؟؟اصلا قدرت دستته و اعتماد به نفس بالا ...مخصوصا با پسرهای الان که نمیشه 1 قرون روشون حساب کرد 

عزیزم  شما اول باید ببینی شخصیت خودت چه جوریه.بعضیا شاغل بودن رو دوست دارند بعضی ها هم نه.ولی ا ...

خیلی حرفتون درست بود👍

من شاغلم خیلی راضیم..اما از یه بعد دیگه بهت میگم تا مستقل نشدی هرگز ازدواج نکن ...میدونید چند درصد خ ...

راس میگین.. شغلتون چیه؟