2726
عنوان

راهنمایی میخواستم

81 بازدید | 8 پست

سلام

منو همسرم از اول تعطیلات اومدیم خونه مادرشوهرم(ایشون یه شهر دیگری هستن)

ایشون خانوم خوبی هستن منتها من اینجا مشکلاتی دارم

یکیش اینه شوهرم بیشتر وقتشو با داداشش در حال بازی فوتبال دستیه(در طول روز ۵ یا ۶ ساعت)

خواهر همسرمم تازه عقد کرده، همش با مامانش پچ پچ میکنه،قایمکی حرف میزنه،طوری که من متوجه نشم ،از هدیه هایی که نامزدش براش میخره میگه وکلی حرف که حتما من غریبه ام نباید بدونم

اون یکی خواهرشونم همش گوشی دستشه

خلاصه تنهام،مدام دارم تلویزیون میبینم

شوهرمم آدم بدی نیس،همیشه خیلی بهم توجه میکنه،وقتی بازیشون تموم میشه همش سعی میکنه باهام شوخی اینا کنه،منتها من از یه طرف ازش دلخورم،از طرفیم از مامانش اینا ناراحتم که منو آدم حساب نمیکنن این باعث میشه محبتم نسبت به شوهرم کم بشه.

چون قرنطینه هم هستیم خونمون هم نمیتونیم برگردیم

اصلا به رو خودت نیار که چرا جلو شما حرف نمیزنن

چون اگه میخواستن بشنوی شما پس پنهون نمیکردن.

شما هم خودتو سرگرم کن با گوشی و کنار شوهرت بودن 

این چیزی نیست که بخوای اوقات خودت و شوهرت رو تلخ کنی 

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دلت نگیره عزیزم  شما خودتم با مادرت حرفهای خصوصی داری که شاید دوست نداشته باشی عروستون یا کس دیگه ای حرفاتونو بشنوه حرفای مادر دختری اگه کلا خانواده ی خوبی ان زیاد حساس نباش برای خودت سرگرمی درست کن .

خونه مادر شوهر اگه احترام رو نگه دارن والله جای بدی هم نیست. که اینجور اسی میگه بی حرمتی نکردن  ...

انصافا خانواده خوبین

مادر همسرم از صب تو آشپزخونس،نمیزاره دست به سیاه سفید بزنم

منتها وقتی آدم یه ماه از خونش دور باشه دوست داره تو محیط صمیمی باشه،نه اینکه مثل غریبه ها رفتار کنن

دلت نگیره عزیزم  شما خودتم با مادرت حرفهای خصوصی داری که شاید دوست نداشته باشی عروستون یا کس دی ...

من به خاطر همسرم اومدم اینجا

دوست نداشتم تنهاش بزارم،وگرنه مامان خودم التماس میکنه میگه بیا اینجا

منتها میگم خوبیت نداره شوهرمو تنها بزارم،به نبود من عادت نکنه

ولی الان میبینم کارم اشتباه بوده باید خونه مامانم میموندم

میدونین بچه ها،خودمم میدونم دارم بهانه میگیرم

بیشتر از این ناراحتم که شوهر خواهر شوهرم خیلیییی پولداره ،رستوران داره، و براش کادوهای آنچنانی میخره،منتها همسر من کارمنده مثلا عیدی بهم یه تومن داد،ولی همسر خواهر شوهرم انقد کادوش گرون بود که حتی ترسیدن به من نشون بدن

گمون کنم عقده ای شدم

یا مثلا جشن عقد ما محضری بود ولی برای خواهر شوهرم تو تالار 

عروسیشونم حتما خیلی خاصه