2737
2734
عنوان

خانوما آقایون کمک لطفا

125 بازدید | 19 پست

عزیزان همسره همکاره بابام برای بهبود زندگیشون رفته سمت دعا و طلسم و این چیزا الان8ماهه که زنه میگه احساس میکنم کسی توی خونست یا میگه من طلاق میخوام یا میگه در و ببندید یه نفر میخواد منو بکشه خلاصه آقام خیلی ناراحته آخه دوسته صمیمیشه شوهرشم به هر دری میزنه همه میگن هزینه ی باطل کردنش بالای2تومنه این آقا هم داره اما نمیدونه ب کدوم اعتماد کنه اگه راهکاری داری ممنون میشم کمک کنید😐

سلام باعرض معذرت ...یا همسرشون شیزوفرنی داره یا زیادی فیلمه ....‌طلسم و سحر وجادو چیه گل دختر اونم تو این دنیای نوین 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

متخصص نیستم ولیکن یه عموماتی میگم رعایت کنه شاید جواب بده:

از دعاهای مفاتیح استفاده کنه برای دفع سحر وجادو یا اگه عالم وارسته ای نزدیکشون از ایشان ذکر بگیره

قرآن زیاد بخونه

صدقه بده

نذر شرعی  کنه مثلا برا کمک به فقرا

کاربر مرد
چرا عزیزم هست اتفاقا میگن اگه چشم بندی کرده باشن براش

والا عزیزه دلم من این ۴۹ سالی که از خدا عمر گرفتم ...همش جز دروغ و نیرنگ کلاشی وسرکیسه کردن مردم چیزی توش ندیدم چه اون قدیما چه الان که این کار رنگ جدید گرفته واسماشون عوض شده ....این فقط تجربه منه عسلم ..

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2706