2726

نزن این حرفو دختر خیلی شیرینه من خودم بچه اول پسر بود اصلا دختر دوس نداشتم الان دومیم دختر جونمه فقط بس که خودشو شیرین میکنه 

از رنجی خسته ام که از آن من نیست روزگار غریبی ست نازنین...من مرگ را زیسته ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا این حرفو نزن منم اول گفتن پسر بعد دخترشد 

حالم بد شد

اماذالان میگم خداجوووووونم مرسی خودت صلاحمو دونستی بهم دختر دادی

فقط بگو سالم و خوش قدم باشههههه

نفسم هایلین💜
2728
چرا عزیزم خیلیا آرزوی بچه دارن  مگه بچه چندمتون هرچتد اونم مهم نیست

آره بخدا یکیش من که چندساله حسرتشو میکشم حسرت همون دختر ولی 😔😔😔

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

کاش ناشکری نمیکردی خدارو با این حرفات ناراحت نمیکردی.قسمته تو دختره پس الکی ناشکری نکن.کاش منم الان یه دختر ناناز تو شکمم داشتم دیگه چی از این قشنگ تررررر 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕

مادر خودخواهی نباش... بچتو با هرجنسیت و قیافه ای دوست داشته باش و بهش افتخار کن

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

نگو دختر نعمته خدا هرکیو دوست داشته باشه بچه اولشو دختر میده 

ناشکری نکن خواهری همین ک سالم باشه خدارو شاکر باش😊

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثباتش ب دیگران تلف نکن😊

منم دلم گرفت کاش ادمایی مثل شما بچه دار نمیشدن چه دختر چه پسر واقعا نه لیاقتشو دارین نه اون طفل معصوم درست تربیت میشه... گناه اون دختر بچه چیه اخه ک یکی مثل شما مادرش میشه! حیف اسم مادر... 

واسه این دوست داره پسر باشه که تخت پادشاهی شوهرش بدون جانشین نمونه😏😏😏

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

فکر نکنم اشتباه بشه ....ان شالله سالم باشه بهش فکر نکن بعدها بی اهمیت ترین چیز برات میشه جنسیتش ...از من بپرس که اینا رو گذروندم ...خدایا شکرت هزاران بار 😘😘💞

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊
2706