2703
2553

مرغ رو با پیاز رنده شده و ابلیمو نمک زعفران بزار دو سه ساعت تو یخچال بعد سرخش کن بعدشم همون پیازی که باهاش استراحت داده بودی رو سرخ کن رب بزن با یه کوچولو گردو و رب انار و رب ازگیل.کم بزنین رنگش تیره نشه با ادویه جات و یکم شکر بزارین بپزه وسطای پخت هم چند تا الو اضافه کنید اخر سر هم یه کوچولو دارچین

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

من پیازو سرخ میکنم یکم که سبک شد مرغارو هم اضافه میکنم سرخ شن بعد فلفل دلمه ای و هویج و چندتا دونه کرفس با زعفران آب شده و ادویه جات اضافه میکنم رب میزنم زیرشو تا آخر کم میکنم نیم ساعت بعد میرم برمیگردونمشون با آب خودش میپزه خیلی خوشمزه میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما اول آب پز نمیکنی بعد سرخ کنی؟

ن بابا خیلی بد مزه میشه اونطوری کل مزه مرغ میره

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2456

یه پیاز درشت رنده ریز کن 4 یا 5 قاشق ماست بریز توش نمک و فلفل و زعفران یا زردچوبه اضافه کن کمی هم آبلیمو .

تکه های مرغ رو بچین روش در قابلمه رو ببند بزار روی حرارت خیلی ملایم.مرغا خودش آب میندازه میپزه و به روغن میفته

با نون یا برنج نوش جان کنید 

ذغالی خیلی عالیه.یه روز قبل پخت سس مایونز و فلفل دلمه ایی و نمک ، فلفل ، زردچوبه، ادویه کاری رو با هم آغشته کن و بزاری تو یخچال بمونه تا مواد قشنگ بره تو خوردش ، بعد فرداش که از یخچال دراوردی بریز تو قابلمه و یه نصف لیوان آب بریز توش و  بزار بپزه ، به قلقل که افتاد یه دم کنی بزار روش و بزار قشنگ دو سه ساعت بپزه ، بعد که خوب پخته شده زیرشو خاموش کن و یه ذغال بردار و بذار رو گاز بذار خوب سرخ بشه ، بعد ذغال و بنداز تو پیاله و دو سه قطره روغن توش بچکون ، دودش که در اومد سریع بزارش کنار مرغا و زود درشو ببند ، بعد یه ربع درشو بردار و پیاله رو در بیار.من امروز این غذا رو پختم ، خیلی خوشمزه شد

من مرغام خيلي خوب ميشه 

اول مرغاتو كفه تابه بزار بعد پياز بعد فلفل دلمه بعد هويج بريز بعد قارچ زيرشو اول بزار زياد باشه تا اب بندازه بعدم كمش كن خودش مغز پخت بشه محشر ميشه 

همون اولشم ادويهو نمكو بزن 

2714

مامان من موقع شستن مرغ

یک ساعت میذاره تو آب نمک

بعد بسته بندی میکنه برای فریزر

طعمش بهتر میشه

موقع پخت هم دو قاشق زرشک میزنه تو آبش 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
ذغالی خیلی عالیه.یه روز قبل پخت سس مایونز و فلفل دلمه ایی و نمک ، فلفل ، زردچوبه، ادویه کاری رو با ه ...

فک کنم این طوری ذغال انداختن خیلی از نظر سلامتی خوب نباشه ها

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

فلفل دلمه هویج کرفس ی بار با چرخ گوشت چرخ میکنم 

یه پیاز درشت رنده میکنم با روغن سرخش میکنم بعدش اونایی ک چرخ کردم اضافه میکنم تفت میدم رب و زرد چوبه ادویه کاری نمک میزنم این شد سس مرغ

حالا

مرغ چون بوی بدی داره اول تو اب خالی ۲۰دقیقه میجوشونم تا کف مرغ و بوی افتضاحش بره بعد مرغ ابکشی میکنم 

یه قابلمه بزرگ بر میدارم این قسمت مث ماکارونی لایه ب لایه اول مرغ بعد سس ک درست کردیم می ریزیم دوباره مرغ دوباره سس 

یه فنجون زعفران دم کرده روی مرغ ها میریزید 

حتما دو لیوان یا سه لیوان اب جوش باش نه سرد کناره های مرغ میریزید 

زیرش کم کم میکنید دم کن میزارید در قابلمه انگار ک برنج میخواد دم بکش ۴۵دقیقه با همون حرارت کم اجازه بدید بپزه اصلا هم وسطا اب نریزید ک طعشم میره و ابکی میش با همین دستور بپزید اگر خوشتون اومد برای باردار شدنم ی صلوات بفرستید😍

اول برای خودت بعد برای حاجت من اللهم صل علی محمد و آل محمد الهی آمین  
2706