2737
2734
مرسی عزیزم تو چن وقته کار میکنی؟خیلی زمان برد تا جا بیفتی؟؟

من تازه شروع کرده بودم که باردار شدم و الانم بچه کوچیک دارم بخاطر‌همین یه مدت کار نکردم الان دوباره میشه گفت تازه شروع کردم، هنوزم مشتری‌زیاد ندارم، کارم خیلی پر زحمته، فعلا در حد دلی‌دارم کار میکنم، یعنی به عنوان کار پردرآمد فعلا مشغول نیستم

🎀 @charm_papion انواع کیف های چرم دست دوز زیبا 🎀
من تازه شروع کرده بودم که باردار شدم و الانم بچه کوچیک دارم بخاطر‌همین یه مدت کار نکردم الان دوباره ...

مرسی عزیزم ایشالا ک موفق باشی،منم بچه یساله دارم امیدوارم ک بتونم منم دستگیره درس کنم و بفروشم اما تو شهر کوچیکم اصلا روم نمیشه ببرم مغازها😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم ایشالا ک موفق باشی،منم بچه یساله دارم امیدوارم ک بتونم منم دستگیره درس کنم و بفروشم اما ت ...

ممنون عزیزم، به نظرم هیچ اشکالی نداره مغازه بری، میخوای روزی حلال در بیاری،  به نظرم برای شروع دو سه تا ست خوشگل درست کن، اصلا یکیشو خودت استفاده کن یکی مثلا به مادری خواهری بده البته اونا هم پول بدن بهت که خوبه، بعد این نمونه ها رو تو صفحات مجازیت بزار، ان شاءلله موفق میشی، شروع کن ضرری نداره که، همینجا هم تبلیغ کن حتما

ممنون عزیزم، به نظرم هیچ اشکالی نداره مغازه بری، میخوای روزی حلال در بیاری،  به نظرم برای شروع ...

قربونت عزیزم از انرژیت.همیشه دستکیره های مادر و خواهر و مادرشوهرمو من میدوزنم البته بدون پول و اسکاجاشونم من میبافم

ایشالا ک جواب بده 

امیدوارم کار توام روز ب روز رونقش بیشتر بشه💋🥰

2731
قربونت عزیزم از انرژیت.همیشه دستکیره های مادر و خواهر و مادرشوهرمو من میدوزنم البته بدون پول و اسکاج ...

ممنون عزیزدلم همچنین برای شما💕

راستی با بچه کوچولو کار کردن راحته؟ واسه من خیلی سخته