2737
2734
عنوان

داستان عشق مدرسه ای من

1363 بازدید | 31 پست

شهرستان کوچیک بودیم تو مقطع سنی ما دانش آموزا خیلی کم بودن واسه همین کلاسامون از اول ابتدایی تا نهم مختلط شد

یه پسره بود خیلی سر به زیر ولی با دوستاش کلی شوخ و خوش اخلاق

دبیرستان مدارسمون جدا شد موقع کنکور موقع آزمونا همو میدیم ولی اصلا نه تو مدرسه نه مواقع دیگه باهم حرف نمیزدیم

هر موقع عکس شاگردارو میزدن عکس من و اون کنارهم بود تو قبولیای کنکور هم اسم من و اون کنار هم بود(دلخوشم به این چیزا)

الان هر دوتامون معلمی قبول شدیم هر دو تو یه شهر اون یه دانشگاه دیگه منم یه دانشگاه دیگه

نمی دونم دوسم داره یانه الان هردومون ۱۹سالمونه

نمی دونم چیکار کنم

میگم شاید بهم حس داشته باشه چون وقتی معلما دفترای املارو میدادن بچه ها تصحیح کن اون همیشه دفتر منو برمیداشت😅

یکی منو ریپلای کنه

ممنون ❤🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ایدی اینستاش پیدا کن بهش پیام بده🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738
فقط چون عکساتون پیش عم میافتاد فکر میکنی بهت علاقه پیدا کنه؟ نشونه ای ، چیزی ، حرکتی ، هیچی تا حالا ...

یه بار رفته بودم پارک دید من دارم میرم اونم اومد یا همین تصحیح کردن املاهام

دیگه نشونه ای ندارم☹

دارم آیدیشو  پیام بدم بهم آخه

ن بری مستقیم بهش پیام بدی ایکیو جان

ی استوری که میزاره ی نظر بده رو استوریش و ریپلای کن

اگه دوست داشته باشه ول کنت نمیشه خودش بقیش حل میکنه دقیقا مثل من میشی 😁🍭

قفله پیجش یعنی برم فالوش کنم؟

ها فالوش کن

ی حرکت بکن تا از خدا برکت برسه😀😂🍭

2706