2733
2734
عنوان

خانمهایی که بینی عمل کردید

256 بازدید | 35 پست

ثواب داره به سوالاتم پاسخ بدید . ۱ _ قبل از عمل (لحظه ورود به بیمارستان و اتاق جراحی ) استرستون زیاد بود چکار کردید که استرس نداشتید ؟ ۲- به هوش اومدید درد داشتید ؟ چه حسی داشتید ؟ حالا من چکارکنم . ضروریه که بینیم رو عمل کنم اما ده ساله به خاطر ترس از اتاق عمل تن به جراحی نمیدم و اینکه بیام هوش احساس خفگی و درد داشته باشم . با اینکه سزارین کردم  اما نمیدونم چرا تن به این جراحی  زیبایی بینی نمیدم ؟ تو رو خدا تجربتون رو بر اساس واقعیت بگید نه دلداری من 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من قبل عمل فشارمو .گرفتن چهارده رو نه بود😬استرسم زیاد بود،بعد عمل هیچ دردی نداشتم،عمل بینی درد نداره،فقط یکم روز اول تنفس سخته چون تامپون تو بینی هست

هرکس خود داند و خدای دلش که چه دردی است در کجای دلش ،....💫❤️

استرس که خیلی خیلی چون. هم شوهرم و. هم خانواده ام مخالف بودن

و تا آخرین لحظه سعی داشتن منصرفم کنن

دردش از. سزارین بیشتر نیست خیالت راحت

اگر باهاش مشکل داری و. اعتماد به نفست تاثیر. گذاشته برو

وگرنه نرو ارزش نداره

قبلش از ورود که استرس داشتم ولی اونجا یه قرصی بهم دادن اینقدر بی خیال شدم به مامانم اینا دلداری میدادم 

حتی اندازه سر سوزن درد نداشتم و فقط تنفسم سخت بود و گلوم خشک می‌شد 

عزیزم کرونا درد بی درمونه خواهشا چند هفته دیگه صبر کن بعد ایشالله عمل میکنی 

۱ن اصلا استرس نداشتک هیجان داشتم‌ عمل کنم و‌خوشگلترین شم🤣۲ ن دردی نداری 

من کیست تخکدات پاشتم‌و‌منم یبار‌شکمممو قبلش باز کزدم دردش در برابر جراحی شکم صفررررره اصلا نسبت به اون عمل هیچ‌حسی نداشتم دو‌سه روز بعدش ک راحت میتونی راه بری و کاراتو بکنی 

2738

من خیلی ترسوبودم البته سنمم کمه همه میگفتن توبااین ترست چجوری میخوای عمل کنی چون بینیم خیلی بدفرم بودبایدعمل میکردم ازهمون اول واردکلینیک شدم گریه کردم وای نوارقلب داشتن میگرفتن فقط گریه میکردم وقتی وارداتاق عمل شدم یه بس گریه دکترقهرکردگفت عمل نمیکنم وقتی بیهوشیوداشتن واردمیکردن گفتم توروخداخوب عمل کنیدادکترم خندیدومن بیهوش شدم بهوش اومدم خیلی خوشحال بودم کوچک ترین دردی هم نداشتم نه ترس داره ته چیزی

استرس نداشتم  خوشحال بودم میخام کاریو ک دوس دارم انجام بدم   بهوش اومدم انگار با یه کامیون تصادف کردم والان توی جهنمم😂  تا دلت بخواد خون بالا اوردم  ولی بینیم درد نداشت   چشمم کمی درد داشت  و پلکام کبود شد  بعد ی هفته کبودیاش رفت

قبلش بهتون یه قرص ارامبخش میدن که خواب اورم هست درد هم نداشتم اصلا عزیزم

چشم باز کردید به خاطر فیله ها تنگی نفس نداشتید ؟ شما چکار کردید بدون استرس راهی بیمارستان شدید ؟ 

سلام من به ترتیب جواب میدم الان😂

من ۲۱ بهمن عمل کردم قبل از رفتن تو اتاق عمل به قدری استرس داشتم که به شوهرم میگفتم برگردیم نمیخوام اصلا بعد دیگه به زور رفتم تو اونجام به همه میگفتم تورو خدا نمیرم من تا حالا بیهوش نشدم چند بارم به دکترم گفتم من بچه کوچیک دارم تورو خدا نمیرم 😂 خلاصه بیهوشی خیلی خیلی حس خوب و باحالیه اصلا هیچی نمیفهمی بعدش که به هوش اومدم یه مقدار درد داشتم بدیش اینه که نمیتونی از بینی نفس بکشی حس کلافگی داره بیشتر تا ۳ روزم سرویس شدم تامپونا رو که کشید بهتر شد حسم و کلا تا ۱۰ روز سختیشه بعد دیگه عادی میشه

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
چشم باز کردید به خاطر فیله ها تنگی نفس نداشتید ؟ شما چکار کردید بدون استرس راهی بیمارستان شدید ؟&nbs ...

اولش چرا داشتم تنگی نفس عزیزم

من کلا نمیدونم استرس چی هست

باورتون میشه اصلا تا به حال تو عمرم استرسو تجربه نکردم؟🥴

من خیلی ترسوبودم البته سنمم کمه همه میگفتن توبااین ترست چجوری میخوای عمل کنی چون بینیم خیلی بدفرم بو ...

اینکه بعضی بعد از عمل داغون و کبود میشن خودشون هم درد دارن یا متوجه نیستن چی به سرشون اومده ؟ 

2706