2726

چندوقته دائما استرس دارم بی دلیل ...بااینکه من آدم باانگیزه و هدفمندی همیشه بودم..شدیدا کم حوصله شدم ..حس میکنم کل مردم ایران باید بریم پیش روانکاو ...

من قبلشم همین بودم

الانشم همین بودم

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙

من هرروز کارم رقصیدنم بود الان حتی قرم نمیاد نمیتونم خودمو تکون بدم

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ار واقعا روزای سختیع

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
خوب به راحتی افسردگی میگیرید و از شرش نمیشه خلاص شد ...باید به فکر راهی باشیم 

تو بگو چه کنیم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

یعنی چنان افسردگی گرفتم که یه گوشه ی خونه ولو هستم من انقد جنبوجوش داشتم شوهرم میگفت پادردنمیگیری ولی از حال الانم میدونم افسردگیه😔

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
من هرروز کارم رقصیدنم بود الان حتی قرم نمیاد نمیتونم خودمو تکون بدم

من خودم به همه انرژی میدادم همیشه ...الان واقعا سر هیچی گریم میگیره ...میخوام برم سرکار دلشوره میگیرتم 

2706