2733
2734
بنظرم فیصل ببخودی لغو شد...این کاربر سمیرا واقعا بی ادب بود..تاپیکشو خوندم واقعا شرمم شد..مگه ی زن ه ...

چرا بیخودی؟ فحش ممنوعه

فرض کنین نبندیم بگیم خب فقط کسی که مقصره رو ببندیم بعد همه میان در جواب فحش ، فحش میدن بعد محیط سایت میدونین چی میشه؟ گزارش رو گذاشتیم واسه همین موقع ها

تازه وقتی میخوان ما رسیدگی کنیم محترمانه تاپیک بزنن 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تک نی نی یاریش کوردی قصه اکی؟ 😹😹

میفهمم  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2728
چرا بیخودی؟ فحش ممنوعه فرض کنین نبندیم بگیم خب فقط کسی که مقصره رو ببندیم بعد همه میان در جواب فحش ...

نی نی یار جووووون خواهش میکنم تایپکای مذهبی و تایپکای مربوط ب قومیت ک هدف دارهم هستن رو سریع بترکونین عزیزم

https://harfeto.timefriend.net/16501889289179
سلام اشتباهی نمی ترکونم هر دوشون رو ترکوندم چون دعوا کردن به هم فحش دادن

من تو اون تایپیک بودم سمیرا شروع کرد بعد رفت تایپیکای فیسلو خوند اومد هر چی دهنش بود بارش کرد.طبیعی بود بعد ۳ یا ۴ تا پست فحاشی ایشون هم عصبی بشه جواب بده بنده خدا.حقش نبود فیسل قطع شه.همه تو  اون تایپیک بودیم 

واقعا ادم دلش بحالشون میسوزه ی آدم بایدخیلی عقده ای وکوته فکرباشه ک خیلی راحت به بقیه توهین کنه  ...

عزیزمن تو فک میکنی اینا براشون مهمه توهین کردن...اینا عادتشونه ک بیان و توهین کنن وبرن..بدبخت اون خونواده ای ک میخوان بیان اینارو بگیرن😑

2738
اره منم دیدم..واقعا حالم بد شد از این همه وقاحت😑

اخه زشته یه زن باید جوری صحبت کنه که همه بگن چقد با شخصیته نه اینجوری اخه اون کلمه ها چی بود من که زنم بخدا تا حالا اونجوری فوش ندادم خیلی بد عصبانی بشم اوج بی ادبیم میگم گوساله 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
سلام اشتباهی نمی ترکونم هر دوشون رو ترکوندم چون دعوا کردن به هم فحش دادن

سلام یکی از همکاراتون تاپیک خاطرات کار کردن کافه منو ترکوند

داخلش هیچ‌چیز بدی نگفته بودیم و چیزی ک خلاف شرع باشه هم نداشت

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 

عه فیصل همون که پروفش گربه بود؟

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2706