2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نی نی یار اشتباهی میترکونه حتی تاپیکارو😑

سلام اشتباهی نمی ترکونم هر دوشون رو ترکوندم چون دعوا کردن به هم فحش دادن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
بنظرم فیصل ببخودی لغو شد...این کاربر سمیرا واقعا بی ادب بود..تاپیکشو خوندم واقعا شرمم شد..مگه ی زن ه ...

منم خوندم واقعا خجالت کشیدم چون تو انلاینا دیدم اقا هم تو تاپیکش بود 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2728
منم بودم تو تاپیک تقصیر فیصل نبود اول اون بهش توهین کرد. اونم ترکید؟ 

عزیزم هر دو ترکیدن چون فحش ممنوعه فرقی نداره کی مقصره

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام اشتباهی نمی ترکونم هر دوشون رو ترکوندم چون دعوا کردن به هم فحش دادن

نی نی یار جون ی تایپکمو میخام حذف شه هر قدر تگت میکنم نمیترکوونی بترکونش قزات له من تگت هم کردم تو تایپکم

https://harfeto.timefriend.net/16501889289179
نی نی یار جون ی تایپکمو میخام حذف شه هر قدر تگت میکنم نمیترکوونی بترکونش قزات له من تگت هم کردم تو ت ...

عزیزم باید تو تاپیک حذف بگین من که تاپیک حذف نمیکنم

الان ک قطع شده میره و با ی کاربری دیگه میاد و ب یکی دیگه فحش میده😑من نمیدونم اینا کجابزرگ شدن...

واقعا ادم دلش بحالشون میسوزه ی آدم بایدخیلی عقده ای وکوته فکرباشه ک خیلی راحت به بقیه توهین کنه 

2706